house · resale
Bromwissel 25
3551WC Utrecht · 2e Daalsebuurt en omgeving · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 101 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Nijland Makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Utrecht met 96–179 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+22.5% t.o.v. mediaan van € 5.472/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 3.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 10593 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 421.000 deze listing +120% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440223
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Boemerang — 0.33 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.75 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.11 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ondiep — 0.4 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Watertoren — 0.02 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 0.88 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 0.72 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cibari — 0.04 km · 44 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.416 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 192.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.380 per jaar (~€ 115/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.531 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~966 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~138 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met kunststof |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 520 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1e Spechtstraat 7 Vogelenbuurt | 120 | F | € 849.000 |
+€ 80.400
8 stap(pen)
|
€ 929.400 | +€ 4.400 | |
| Paul Citroenstraat 36 Het Zand-West | 144 | A | € 850.000 |
+€ 43.200
3 stap(pen)
|
€ 893.200 | € -31.800 | |
| Palmstraat 56 Wittevrouwen | 137 | A | € 850.000 |
+€ 41.100
3 stap(pen)
|
€ 891.100 | € -33.900 | |
| Eikstraat 47 Oudwijk | 130 | A | € 849.000 |
+€ 39.000
3 stap(pen)
|
€ 888.000 | € -37.000 | |
| Gildstraat 84 Wittevrouwen | 125 | A | € 850.000 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 887.500 | € -37.500 | |
| Vuurvlindersingel 11 Parkwijk-Noord | 154 | A++ | € 950.000 |
+€ 18.480
1 stap(pen)
|
€ 968.480 | +€ 43.480 | |
| Wolter Heukelslaan 38 Oudwijk | 120 | B | € 925.000 |
+€ 49.200
4 stap(pen)
|
€ 974.200 | +€ 49.200 | |
| Nieuwe Koekoekstraat 8 Vogelenbuurt | 120 | C | € 795.000 |
+€ 60.000
5 stap(pen)
|
€ 855.000 | € -70.000 | |
| Sassafraslaan 68 Rijnvliet | 156 | A | € 949.000 |
+€ 46.800
3 stap(pen)
|
€ 995.800 | +€ 70.800 | |
| Zilveren Florijnlaan 239 Leeuwesteyn | 151 | A | € 800.000 |
+€ 45.300
3 stap(pen)
|
€ 845.300 | € -79.700 | |
| Leo Fallplantsoen 70 Terwijde-West | 153 | A | € 799.000 |
+€ 45.900
3 stap(pen)
|
€ 844.900 | € -80.100 | |
| 't Zand 3 Het Zand-West | 138 | B | € 950.000 |
+€ 56.580
4 stap(pen)
|
€ 1.006.580 | +€ 81.580 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Palmstraat 56 Wittevrouwen | 137 | 5 | A | € 850.000 | € 6.204 |
| Eikstraat 47 Oudwijk | 130 | 5 | A | € 849.000 | € 6.531 |
| 't Zand 3 Het Zand-West | 138 | 4 | B | € 950.000 | € 6.884 |
| Gildstraat 84 Wittevrouwen | 125 | 5 | A | € 850.000 | € 6.800 |
| Kalmoesweg 6 Hoge Weide | 140 | 5 | A++++ | € 725.000 | € 5.179 |
| Guus Vleugelplantsoen 23 Het Zand-Oost | 150 | 5 | A+++ | € 795.000 | € 5.300 |
| Leersumse Veld 37 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 148 | 5 | A+ | € 765.000 | € 5.169 |
| Paul Citroenstraat 36 Het Zand-West | 144 | 6 | A | € 850.000 | € 5.903 |
| Weerschijnvlinder 71 Parkwijk-Noord | 132 | 5 | A+ | € 725.000 | € 5.492 |
| Vuurvlindersingel 11 Parkwijk-Noord | 154 | 5 | A++ | € 950.000 | € 6.169 |
| Derde Oosterparklaan 35 Hoge Weide | 130 | 5 | A+ | € 730.000 | € 5.615 |
| Jopie Huismanstraat 153 Het Zand-West | 136 | 5 | A | € 699.000 | € 5.140 |