Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heeren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 240 apartments in Amsterdam met 46–85 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+18.2% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Overtoom
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Overtoom 311 | 177 | D | € 1.850.000 | € 10.452 |
| Overtoom 414 | 63 | C | € 525.000 | € 8.333 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.550 |
|---|---|
| Dichtheid | 15567 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 616.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EU02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Theaterkamer — 0.17 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Willemientje — 0.13 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.22 km · 38 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Wittop Koning — 0.29 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk van Lennep & Meiland — 0.07 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 2.06 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 0.88 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Dionysos Taverna — 0.06 km · 262 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.056 per jaar (~€ 88/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.191 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~858 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~264 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1885 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha CW5 HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 216 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | A+++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Tweede Schinkelstraat 23 Schinkelbuurt-Noord | 70 | B | € 640.000 |
+€ 7.700
1 stap(pen)
|
€ 647.700 | € -2.300 | |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | D | € 625.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 643.360 | € -6.640 | |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | A++ | € 665.000 | +€ 0 | € 665.000 | +€ 15.000 | |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | A++ | € 630.000 | +€ 0 | € 630.000 | € -20.000 | |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Kloveniersburgwal 113 Zuiderkerkbuurt | 60 | E | € 600.000 |
+€ 19.800
4 stap(pen)
|
€ 619.800 | € -30.200 | |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | D | € 600.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 618.900 | € -31.100 | |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | C | € 600.000 |
+€ 13.200
2 stap(pen)
|
€ 613.200 | € -36.800 | |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | B | € 595.000 |
+€ 7.150
1 stap(pen)
|
€ 602.150 | € -47.850 | |
| Prinsengracht 715 Spiegelbuurt | 65 | C | € 685.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 698.000 | +€ 48.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prinsengracht 715 Spiegelbuurt | 65 | 2 | C | € 685.000 | € 10.538 |
| Tweede Schinkelstraat 23 Schinkelbuurt-Noord | 70 | 2 | B | € 640.000 | € 9.143 |
| Bilderdijkstraat 188 Da Costabuurt-Zuid | 63 | 2 | A | € 535.000 | € 8.492 |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | 3 | A++ | € 665.000 | € 9.925 |
| Meerhuizenstraat 11 IJselbuurt-Oost | 69 | 2 | A | € 530.000 | € 7.681 |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | D | € 625.000 | € 9.191 |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | A | € 625.000 | € 9.191 |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | 3 | C | € 600.000 | € 9.091 |
| Amsteldijk 64 Willibrordusbuurt | 72 | 2 | A | € 725.000 | € 10.069 |
| Gerard Doustraat 170 Sarphatiparkbuurt | 65 | 3 | C | € 700.000 | € 10.769 |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | 3 | B | € 595.000 | € 9.154 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 78 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 62 | 2 | B | € 525.000 | € 8.468 |