Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kranen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Geldrop-Mierlo met 71–132 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+19.1% t.o.v. mediaan van € 3.992/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Geldrop-Mierlo
| Inwoners | 3.360 |
|---|---|
| Dichtheid | 3620 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 515.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17710007
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.03 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Hobbit — 0.06 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.48 km |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Geldrop — 0.97 km |
| Restaurant | Steakhouse Buenos — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.451 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 341 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Geldrop-Mierlo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan van Amstelstraat 2 Braakhuizen-Zuid | 126 | C | € 445.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 470.200 | € -14.800 | |
| Herdersveld 19 Coevering | 130 | B | € 489.500 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 503.800 | +€ 18.800 | |
| Talingstraat 9 Braakhuizen-Noord | 109 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -35.000 | |
| Schutsboom 19 Zesgehuchten | 117 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -35.000 | |
| Aragorn 67 Genoenhuis | 127 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -35.000 | |
| Munnikenakker 6 Kerkakkers | 130 | D | € 485.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 520.100 | +€ 35.100 | |
| Korenland 7 Zesgehuchten | 99 | A | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -36.000 | |
| Heibeekstraat 16 Skandia | 132 | C | € 499.000 |
+€ 26.400
2 stap(pen)
|
€ 525.400 | +€ 40.400 | |
| Nuenenseweg 53 Braakhuizen-Noord | 94 | C | € 419.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 437.800 | € -47.200 | |
| Herdersveld 46 Coevering | 88 | B | € 425.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 434.680 | € -50.320 | |
| Waleweinlaan 14 Coevering | 108 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -85.000 | |
| Schutsboom 37 Zesgehuchten | 110 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -85.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Korenland 7 Zesgehuchten | 99 | 4 | A | € 449.000 | € 4.535 |
| Talingstraat 9 Braakhuizen-Noord | 109 | 4 | A+ | € 450.000 | € 4.128 |
| Waleweinlaan 14 Coevering | 108 | 4 | A | € 400.000 | € 3.704 |
| Nuenenseweg 53 Braakhuizen-Noord | 94 | 5 | C | € 419.000 | € 4.457 |
| Herdersveld 46 Coevering | 88 | 4 | B | € 425.000 | € 4.830 |
| Schutsboom 37 Zesgehuchten | 110 | 5 | A | € 400.000 | € 3.636 |
| Schutsboom 19 Zesgehuchten | 117 | 5 | A | € 450.000 | € 3.846 |
| Jan van Amstelstraat 2 Braakhuizen-Zuid | 126 | 5 | C | € 445.000 | € 3.532 |
| Aragorn 67 Genoenhuis | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| Munnikenakker 6 Kerkakkers | 130 | 5 | D | € 485.000 | € 3.731 |
| Herdersveld 19 Coevering | 130 | 5 | B | € 489.500 | € 3.765 |
| Heibeekstraat 16 Skandia | 132 | 5 | C | € 499.000 | € 3.780 |