Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 182 m² |
| Perceel | 124 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Aemestelle Makelaars Weesp (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 36 houses in Amsterdam met 127–236 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+16.2% t.o.v. mediaan van € 5.912/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.340 |
|---|---|
| Dichtheid | 1494 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 1.161.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 2.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363SB02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Nieuwe Jozef — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Weespersluis — 0.54 km |
| Huisartsenpraktijk | De Spraakwinkel — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Weesp — 1.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.968 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 263.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 182 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.820 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.120 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1274 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~182 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming |
| Warm water | Aardwarmte |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 812 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bijlmerdreef 1442 G-buurt-Oost | 195 | A++ | € 1.250.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 1.257.020 | +€ 7.020 | |
| Osdorperweg 890 Osdorper Bovenpolder | 170 | B | € 1.050.000 |
+€ 69.700
4 stap(pen)
|
€ 1.119.700 | € -130.300 | |
| H.M. Kraaijvangerstraat 21 Noordoever Sloterplas | 144 | A | € 1.050.000 |
+€ 43.200
3 stap(pen)
|
€ 1.093.200 | € -156.800 | |
| Schellingwouderdijk 331 Schellingwoude-Oost | 152 | A | € 1.400.000 |
+€ 45.600
3 stap(pen)
|
€ 1.445.600 | +€ 195.600 | |
| Jan Olphert Vaillantlaan 62 Steigereiland-Zuid | 185 | A+ | € 1.000.000 |
+€ 40.700
2 stap(pen)
|
€ 1.040.700 | € -209.300 | |
| Robert Kochplantsoen 21 Tuindorp Frankendael | 169 | C | € 1.395.000 |
+€ 84.500
5 stap(pen)
|
€ 1.479.500 | +€ 229.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bijlmerdreef 1442 G-buurt-Oost | 195 | 5 | A++ | € 1.250.000 | € 6.410 |
| Robert Kochplantsoen 21 Tuindorp Frankendael | 169 | 5 | C | € 1.395.000 | € 8.254 |
| Balatonmeerlaan 1 De Aker-West | 182 | 5 | A+ | € 925.000 | € 5.082 |
| Jan Olphert Vaillantlaan 62 Steigereiland-Zuid | 185 | 6 | A+ | € 1.000.000 | € 5.405 |
| Osdorperweg 890 Osdorper Bovenpolder | 170 | 6 | B | € 1.050.000 | € 6.176 |
| Stettineiland 117 Houthavens-West | 180 | 6 | A | € 1.600.000 | € 8.889 |
| Erich Salomonstraat 82 Ed Pelsterparkbuurt | 165 | 6 | A+++ | € 950.000 | € 5.758 |
| Hamontstraat 14 Nieuw-Sloten-Noordoost | 170 | 6 | A | € 885.000 | € 5.206 |
| Eerste Helmersstraat 107 WG-terrein | 203 | 5 | unknown | € 1.650.000 | € 8.128 |
| Schellingwouderdijk 331 Schellingwoude-Oost | 152 | 4 | A | € 1.400.000 | € 9.211 |
| Egelantiersstraat 47 Anjeliersbuurt-Zuid | 155 | 6 | E | € 1.495.000 | € 9.645 |
| Dijkbraak 24 Twiske-West | 155 | 5 | A+ | € 825.000 | € 5.323 |