apartment · resale
Arnhemsestraat 94
2587SW Den Haag · Belgisch Park · wijk Wijk 02 Belgisch Park · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BVL Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 150 apartments in Den Haag met 63–118 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+11.0% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 8.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 7879 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 541.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180271
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Willem de Zwijgerschool — 0.48 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.15 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Duin Apotheek — 0.3 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Dr. de Wolf — 0.52 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 2.26 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 1.97 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Coast Fish — 0.19 km · 75 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.820 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.420 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~546 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 364 per jaar en 364 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1921 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement met open portiek) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 329 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Ohmstraat 27 Valkenboskwartier | 98 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | D | € 469.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 481.960 | +€ 6.960 | |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | A | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | +€ 14.500 | |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | E | € 475.000 |
+€ 20.460
3 stap(pen)
|
€ 495.460 | +€ 20.460 | |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 24.000 | |
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 | |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | E | € 425.000 |
+€ 22.660
3 stap(pen)
|
€ 447.660 | € -27.340 | |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | 4 | A | € 489.500 | € 5.207 |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | 4 | B | € 495.000 | € 5.211 |
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | 4 | A | € 425.000 | € 4.942 |
| Kenaustraat 76 Geuzenkwartier | 94 | 4 | A | € 550.000 | € 5.851 |
| Goudenregenstraat 275 Bloemenbuurt-Oost | 89 | 4 | E | € 380.000 | € 4.270 |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | 3 | E | € 475.000 | € 5.108 |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | 4 | B | € 425.000 | € 4.293 |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | 4 | C | € 425.000 | € 5.120 |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | 4 | E | € 375.000 | € 4.167 |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | 3 | A | € 495.000 | € 5.266 |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | 4 | D | € 469.000 | € 5.790 |
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | 4 | A | € 500.000 | € 6.173 |