Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 124 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Midden Nederland Makelaars Harderwijk B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Harderwijk met 91–170 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-6.1% t.o.v. mediaan van € 4.025/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Harderwijk
| Inwoners | 1.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 8033 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 371.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02431205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Koraal — 0.14 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Harderwijk — 0.11 km |
| Supermarkt | Istanbul Market — 0.08 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Drielanden — 0.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Drielanden — 0.13 km |
| Ziekenhuis | Sint Jansdal — 2.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Harderwijk — 1.86 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Grand Cafe Alleman — 0.05 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.538 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met overig |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kompakt HR 36/30 (gas gestookt uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 457 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Harderwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | C | € 475.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 492.050 | € -2.950 | |
| Tonnenbergerhout 54 Harderhout II | 127 | A+ | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 3.000 | |
| Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord | 118 | C | € 475.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 498.600 | +€ 3.600 | |
| Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost | 101 | F | € 449.500 |
+€ 37.370
5 stap(pen)
|
€ 486.870 | € -8.130 | |
| Musicaldreef 76 Muziekland IV | 120 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Mecklenburglaan 21 Tinnegieter | 94 | G | € 469.500 |
+€ 37.600
6 stap(pen)
|
€ 507.100 | +€ 12.100 | |
| Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord | 127 | B | € 499.500 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 513.470 | +€ 18.470 | |
| Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost | 126 | C | € 449.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 474.200 | € -20.800 | |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | C | € 449.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 471.200 | € -23.800 | |
| Vondellaan 103 Stadsdennen Midden | 120 | C | € 425.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 449.000 | € -46.000 | |
| Braambergerhout 8 Harderhout II | 138 | A+ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 55.000 | |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -56.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord | 127 | 5 | B | € 499.500 | € 3.933 |
| Musicaldreef 76 Muziekland IV | 120 | 5 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Tonnenbergerhout 54 Harderhout II | 127 | 6 | A+ | € 498.000 | € 3.921 |
| Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost | 126 | 4 | C | € 449.000 | € 3.563 |
| Braambergerhout 8 Harderhout II | 138 | 6 | A+ | € 550.000 | € 3.986 |
| Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord | 118 | 6 | C | € 475.000 | € 4.025 |
| Vondellaan 103 Stadsdennen Midden | 120 | 4 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | 5 | A | € 439.000 | € 3.920 |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | 5 | C | € 449.000 | € 4.045 |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | 5 | C | € 475.000 | € 4.318 |
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Dassenbergerhout 17 Harderhout II | 150 | 4 | A | € 575.000 | € 3.833 |