databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Dorpsstraat 42

4124AM Hagestein · Hagestein kern · wijk Hagestein · Vijfheerenlanden

€ 499.000
€ 5.940 / m²
84 4kamers C
Foto 1 van Dorpsstraat 42 Foto 2 van Dorpsstraat 42 Foto 3 van Dorpsstraat 42 Foto 4 van Dorpsstraat 42 Foto 5 van Dorpsstraat 42 Foto 6 van Dorpsstraat 42 Foto 7 van Dorpsstraat 42 Foto 8 van Dorpsstraat 42 Foto 9 van Dorpsstraat 42 Foto 10 van Dorpsstraat 42 Foto 11 van Dorpsstraat 42 Foto 12 van Dorpsstraat 42

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.84 m²
Perceel176 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Vijfheerenlanden met 58–109 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+30.1% t.o.v. mediaan van € 4.567/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Vijfheerenlanden

Inwoners1.135
Dichtheid1932 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 505.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt19%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt1.4 km
Afstand huisarts1.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19613401 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Meester Vos — 0.24 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS — 0.9 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Hoef en Haag — 0.91 km
OV-station (naamloos) — 0.89 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant De Keuken van Hoef en Haag — 0.79 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.382 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 108.478 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.100 per jaar (~€ 175/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.557 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1848 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~756 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 756 per jaar en 756 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1987
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelValiant Exoten plus (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud320 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 16, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Vijfheerenlanden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Wilhelminastraat 2 Hogeland 104 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € -24.000
Dam 6 Ameide oude kern 104 B € 470.000 +€ 0 € 470.000 € -29.000
Brunellaan 109 Eiland 100 B € 445.000 +€ 0 € 445.000 € -54.000
Patrimoniumstraat 32 Staatsliedenbuurt 80 E € 425.000 +€ 10.400
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.800 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.600 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 435.400 € -63.600

Alle vergelijkbare woningen (7)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Patrimoniumstraat 32 Staatsliedenbuurt 80 4 E € 425.000 € 5.312
Lingestraat 58 Achter de Pijp 85 4 D € 350.000 € 4.118
Weide 29 Eiland 93 4 A € 380.000 € 4.086
Brunellaan 109 Eiland 100 4 B € 445.000 € 4.450
Wilhelminastraat 2 Hogeland 104 5 A € 475.000 € 4.567
Dam 6 Ameide oude kern 104 5 B € 470.000 € 4.519
Diefdijk 21 Leerdam buitengebied 89 5 F € 895.000 € 10.056