apartment · resale
Vughterstraat 303
5211GG Den Bosch · Binnenstad centrum · wijk Binnenstad · Den Bosch
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 167 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Koster Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 apartments in Den Bosch met 116–217 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+0.3% t.o.v. mediaan van € 4.760/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Vughterstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Vughterstraat 177 | 82 | C | € 450.000 | € 5.488 |
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 6.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 9781 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 454.000 deze listing +76% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Stadshart — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.17 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Albers — 0.45 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Antonius — 1.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 1.58 km |
| OV-station | Centraal Station — 0.38 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lekker — 0.11 km · 127 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.805 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 172.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 167 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.340 per jaar (~€ 278/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.083 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2839 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1002 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 668 per jaar en 668 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1950 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Penthouse (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 499 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bordeslaan 157 Paleiskwartier | 178 | A+++ | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -2.000 | |
| Hoflaan 163 Paleiskwartier | 130 | A+ | € 790.000 | +€ 0 | € 790.000 | € -7.000 | |
| Parcivalring 533 De Haverleij | 182 | A | € 780.000 | +€ 0 | € 780.000 | € -17.000 | |
| Holterveste 12 De Haverleij | 162 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -47.000 | |
| Luijbenstraat 40 Het Zand | 150 | C | € 895.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 908.500 | +€ 111.500 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Parcivalring 533 De Haverleij | 182 | 3 | A | € 780.000 | € 4.286 |
| Holterveste 12 De Haverleij | 162 | 4 | A | € 750.000 | € 4.630 |
| Bordeslaan 157 Paleiskwartier | 178 | 4 | A+++ | € 795.000 | € 4.466 |
| Luijbenstraat 40 Het Zand | 150 | 4 | C | € 895.000 | € 5.967 |
| Parcivalring 34 De Haverleij | 158 | 4 | A | € 495.000 | € 3.133 |
| Hoflaan 163 Paleiskwartier | 130 | 4 | A+ | € 790.000 | € 6.077 |