Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 401 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jillis Baggerman makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Ede met 99–184 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+12.0% t.o.v. mediaan van € 4.716/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 4.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 2208 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 460.000 deze listing +63% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02283004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Prinsenakker — 0.23 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.83 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bennekom — 0.88 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk L.A. van Etten — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 2.46 km |
| OV-station | Ede-Wageningen — 2.7 km |
| Restaurant | Restaurant 22 — 0.76 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 161.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.840 per jaar (~€ 237/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.818 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2414 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~852 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 568 per jaar en 568 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit trendline HRC 30 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 653 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | C | € 750.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 763.050 | +€ 13.050 | |
| Edeseweg 59 Wekerom dorp | 155 | C | € 750.000 |
+€ 13.950
1 stap(pen)
|
€ 763.950 | +€ 13.950 | |
| Willemshoek 6 Harskamp dorp | 148 | A | € 698.000 | +€ 0 | € 698.000 | € -52.000 | |
| Meikade 16 Doesburg | 102 | B | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -55.000 | |
| Wilhelminalaan 17 Bennekom-Zuidoost | 178 | D | € 665.000 |
+€ 28.480
2 stap(pen)
|
€ 693.480 | € -56.520 | |
| Soetendaalseweg 6 Halderbrink | 145 | C | € 795.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 808.050 | +€ 58.050 | |
| Schaapsweg 109 Indische buurt | 101 | G | € 650.000 |
+€ 29.290
5 stap(pen)
|
€ 679.290 | € -70.710 | |
| Schaepmanstraat 9 Wormshoef | 135 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -75.000 | |
| Ketelstraat 15 Vogelbuurt | 126 | B | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -75.000 | |
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | B | € 839.500 | +€ 0 | € 839.500 | +€ 89.500 | |
| Irenelaan 38 Beatrixpark | 108 | A+ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -100.000 | |
| Dr. Ir. Vondelingpark 71 De Parken | 122 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -125.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Soetendaalseweg 6 Halderbrink | 145 | 5 | C | € 795.000 | € 5.483 |
| Willemshoek 6 Harskamp dorp | 148 | 5 | A | € 698.000 | € 4.716 |
| Edeseweg 59 Wekerom dorp | 155 | 5 | C | € 750.000 | € 4.839 |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | 6 | C | € 750.000 | € 5.172 |
| Schaepmanstraat 9 Wormshoef | 135 | 6 | A | € 675.000 | € 5.000 |
| Nassaulaan 4 Bennekom-Zuidoost | 148 | 5 | G | € 575.000 | € 3.885 |
| Wandscheerstraat 19 Reehorst | 140 | 6 | C | € 599.000 | € 4.279 |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | 5 | A | € 575.000 | € 4.492 |
| Ketelstraat 15 Vogelbuurt | 126 | 4 | B | € 675.000 | € 5.357 |
| Schuurmanskamp 13 Centrum Lunteren | 158 | 5 | B | € 935.000 | € 5.918 |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | 6 | A | € 565.000 | € 4.280 |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | 6 | C | € 585.000 | € 3.774 |