Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | YESS Real Estate B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 142 apartments in Rotterdam met 77–144 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-23.4% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 29.715 |
|---|---|
| Dichtheid | 5187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 257.000 deze listing +56% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991289
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Veenoord — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV De Sprookjesboom — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk IJsselmonde — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Maasstad Ziekenhuis — 1.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Lombardijen — 1.37 km |
| Restaurant | Die Kaiser — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.776 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.058 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1443 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 363 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Riebeekstraat 12 Afrikaanderwijk | 118 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Boerenhoek 72 Hoogvliet Zuid | 128 | B | € 389.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 403.080 | +€ 3.080 | |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Vegastraat 57 Oud IJsselmonde | 99 | B | € 398.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 408.890 | +€ 8.890 | |
| Aalscholverstraat 67 Oud Charlois | 94 | B | € 399.500 |
+€ 10.340
1 stap(pen)
|
€ 409.840 | +€ 9.840 | |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | A | € 414.500 | +€ 0 | € 414.500 | +€ 14.500 | |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | D | € 350.000 |
+€ 29.970
3 stap(pen)
|
€ 379.970 | € -20.030 | |
| Hooidrift 149 Nieuwe Westen | 114 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.000 | |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.000 | |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | C | € 349.500 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 369.500 | € -30.500 | |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | D | € 335.000 |
+€ 26.730
3 stap(pen)
|
€ 361.730 | € -38.270 | |
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | A+ | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | 4 | A | € 414.500 | € 3.838 |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | 4 | E | € 425.000 | € 3.761 |
| Riebeekstraat 12 Afrikaanderwijk | 118 | 4 | A | € 400.000 | € 3.390 |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | 4 | A | € 475.000 | € 4.241 |
| Jacob van Akenstraat 132 Het Lage Land | 100 | 4 | E | € 419.000 | € 4.190 |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | 4 | B | € 465.000 | € 4.471 |
| Hooidrift 149 Nieuwe Westen | 114 | 3 | A | € 425.000 | € 3.728 |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | 4 | C | € 349.500 | € 3.495 |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | 5 | D | € 350.000 | € 3.153 |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | 4 | C | € 469.000 | € 4.598 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | 5 | A | € 395.000 | € 3.347 |
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | 3 | A | € 450.000 | € 4.167 |