house · resale
Purmer 10
8302NJ Emmeloord · Emmeloord-de Erven · wijk Wijk 01 Emmeloord · Noordoostpolder
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 170 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonaccent Makelaars Emmeloord B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Noordoostpolder met 81–152 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-9.4% t.o.v. mediaan van € 3.294/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noordoostpolder
| Inwoners | 4.745 |
|---|---|
| Dichtheid | 3763 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 404.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 2.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01710111
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zevensprong — 0.57 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek WEST — 1.1 km |
| OV-station | Busstation Emmeloord — 1.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.666 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.872 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.822 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1521 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 414 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Noordoostpolder
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gentiaan 4 Marknesse-landelijk gebied | 121 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € 0 | |
| Zeeasterstraat 16 Emmeloord-Centrum-Centrum West | 98 | D | € 319.000 |
+€ 26.460
3 stap(pen)
|
€ 345.460 | € -3.540 | |
| Kerkstraat 23 Luttelgeest-woonkern | 92 | A+++ | € 339.000 | +€ 0 | € 339.000 | € -10.000 | |
| Texelstroom 1 Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West | 93 | C | € 319.500 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 338.100 | € -10.900 | |
| Kempenland 17 Emmeloord-de Erven | 104 | B | € 350.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 361.440 | +€ 12.440 | |
| IJsselmeerlaan 67 Emmeloord-de Zuidert | 121 | B | € 315.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 328.310 | € -20.690 | |
| Prof. ter Veenstraat 87 Emmeloord-Centrum-Centrum Oost | 97 | A | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | € -29.500 | |
| de Kaukasus 14 Emmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt | 119 | A | € 379.500 | +€ 0 | € 379.500 | +€ 30.500 | |
| Bosrand 35 Ens-woonkern | 102 | B | € 295.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 306.220 | € -42.780 | |
| Baan 37 Ens-woonkern | 87 | A | € 305.000 | +€ 0 | € 305.000 | € -44.000 | |
| Texelstroom 20 Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West | 143 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 46.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| de Kaukasus 14 Emmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt | 119 | 5 | A | € 379.500 | € 3.189 |
| IJsselmeerlaan 67 Emmeloord-de Zuidert | 121 | 5 | B | € 315.000 | € 2.603 |
| Gentiaan 4 Marknesse-landelijk gebied | 121 | 4 | A | € 349.000 | € 2.884 |
| Kempenland 17 Emmeloord-de Erven | 104 | 5 | B | € 350.000 | € 3.365 |
| Bosrand 35 Ens-woonkern | 102 | 5 | B | € 295.000 | € 2.892 |
| E.P. Seidelstraat 75 Ens-woonkern | 125 | 5 | A | € 449.000 | € 3.592 |
| Zeeasterstraat 16 Emmeloord-Centrum-Centrum West | 98 | 5 | D | € 319.000 | € 3.255 |
| Prof. ter Veenstraat 87 Emmeloord-Centrum-Centrum Oost | 97 | 5 | A | € 319.500 | € 3.294 |
| Texelstroom 20 Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West | 143 | 5 | A | € 395.000 | € 2.762 |
| Texelstroom 1 Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West | 93 | 4 | C | € 319.500 | € 3.435 |
| Kerkstraat 23 Luttelgeest-woonkern | 92 | 4 | A+++ | € 339.000 | € 3.685 |
| Baan 37 Ens-woonkern | 87 | 5 | A | € 305.000 | € 3.506 |