house · resale
Volkerakweg 36
3313BN Dordrecht · Merwedepolder-West · wijk Wijk 06 Staart · Dordrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 262 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Boogerman Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Dordrecht met 94–175 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-14.6% t.o.v. mediaan van € 4.154/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dordrecht
| Inwoners | 1.180 |
|---|---|
| Dichtheid | 6235 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 230.000 deze listing +108% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 2.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05050604
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC De Regenboog — 0.15 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Avantage Rivierenplein — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.12 km |
| Ziekenhuis | Albert Schweitzer Ziekenhuis, loc. Dordwijk — 3.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Heen en weer Weerwolf — 0.93 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lekker bij Karin — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.287 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.467 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1968 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Remeha Calenta Ace 40 C (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 603 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dordrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | E | € 439.000 |
+€ 36.630
4 stap(pen)
|
€ 475.630 | € -3.370 | |
| Arentsburg 42 Mildenburg en omgeving | 142 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 16.000 | |
| Remmerstein 101 Wittenstein en omgeving | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 16.000 | |
| Cannenburg 26 Vredenburg en omgeving | 107 | B | € 435.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 446.770 | € -32.230 | |
| Singel 358 Rozenhof en omgeving | 138 | C | € 495.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 522.600 | +€ 43.600 | |
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | E | € 498.000 |
+€ 40.920
4 stap(pen)
|
€ 538.920 | +€ 59.920 | |
| Johanna Naber-erf 301 Johanna Naber-erf en omgeving | 96 | C | € 398.800 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 418.000 | € -61.000 | |
| Chico Mendesring 371 Amazone en omgeving | 128 | B | € 528.800 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 542.880 | +€ 63.880 | |
| Bakema-erf 287 Van den Broek-erf en omgeving | 97 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -64.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Singel 358 Rozenhof en omgeving | 138 | 5 | C | € 495.000 | € 3.587 |
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | 5 | E | € 498.000 | € 4.016 |
| Arentsburg 42 Mildenburg en omgeving | 142 | 4 | A | € 495.000 | € 3.486 |
| Chico Mendesring 371 Amazone en omgeving | 128 | 4 | B | € 528.800 | € 4.131 |
| Remmerstein 101 Wittenstein en omgeving | 125 | 6 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | 5 | E | € 439.000 | € 3.955 |
| Langedaal 127 Dordtse Hout | 146 | 5 | A | € 650.000 | € 4.452 |
| Cannenburg 26 Vredenburg en omgeving | 107 | 4 | B | € 435.000 | € 4.065 |
| Binnen Kalkhaven 11 Kalkhaven | 106 | 4 | A | € 599.000 | € 5.651 |
| Vissersdijk 49 Vissersdijk-Oost | 123 | 4 | C | € 710.000 | € 5.772 |
| Bakema-erf 287 Van den Broek-erf en omgeving | 97 | 4 | A | € 415.000 | € 4.278 |
| Johanna Naber-erf 301 Johanna Naber-erf en omgeving | 96 | 4 | C | € 398.800 | € 4.154 |