apartment · resale
Karel de Grotelaan 97
5615SR Eindhoven · Oude Spoorbaan · wijk Rozenknopje · Eindhoven
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 4 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars Regio Eindhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 apartments in Eindhoven met 50–93 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-0.9% t.o.v. mediaan van € 4.905/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Karel de Grotelaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Karel de Grotelaan 273 | 73 | D | € 350.000 | € 4.795 |
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.175 |
|---|---|
| Dichtheid | 8163 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 338.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07727120
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jan Nieuwenhuizenschool — 0.21 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.3 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.35 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Engelsbergen — 0.41 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Engelsbergen — 0.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.8 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Stadion — 1.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lundi — 0.34 km · 29 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.791 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1224 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~432 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 288 per jaar en 288 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1956 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 255 m³ |
| Indeling | 4 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | B | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | C | € 350.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 356.480 | +€ 6.480 | |
| Nederlandplein 14 Woenselse Heide | 88 | C | € 335.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 342.920 | € -7.080 | |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | D | € 349.000 |
+€ 11.840
2 stap(pen)
|
€ 360.840 | +€ 10.840 | |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | D | € 350.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 361.680 | +€ 11.680 | |
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | C | € 325.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 332.740 | € -17.260 | |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Hertog Hendrik van Brabantplein 26 Rochusbuurt | 52 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| de Koppele 659 Vaartbroek | 88 | E | € 300.000 |
+€ 19.360
3 stap(pen)
|
€ 319.360 | € -30.640 | |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | 4 | D | € 350.000 | € 4.795 |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | 4 | D | € 349.000 | € 4.716 |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | 4 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | 3 | C | € 350.000 | € 4.861 |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | 3 | B | € 345.000 | € 4.600 |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | 3 | A | € 385.000 | € 5.423 |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | 3 | B | € 350.000 | € 5.147 |
| Dirigentplein 151 Tongelresche Akkers | 73 | 3 | A | € 399.000 | € 5.466 |
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | 4 | B | € 400.000 | € 4.819 |
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | 4 | C | € 325.000 | € 3.779 |
| Nederlandplein 14 Woenselse Heide | 88 | 4 | C | € 335.000 | € 3.807 |
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | 3 | B | € 435.000 | € 5.179 |