Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 178 m² |
| Perceel | 293 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HJT Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Ede met 124–231 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-18.0% t.o.v. mediaan van € 4.557/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 2713 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 629.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02283002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wilhelminaschool — 0.48 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bennekom — 0.55 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk L.A. van Etten — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 3.49 km |
| Restaurant | Grand Café Het Oude Postkantoor — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.175 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 178 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 5.696 per jaar (~€ 475/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.650 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~4984 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2136 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.848 per jaar en 2670 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1970 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 664 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schaepmanstraat 9 Wormshoef | 135 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 10.000 | |
| Willemshoek 6 Harskamp dorp | 148 | A | € 698.000 | +€ 0 | € 698.000 | +€ 33.000 | |
| Mollenbos 26 De Bossen | 167 | A | € 730.000 | +€ 0 | € 730.000 | +€ 65.000 | |
| Wandscheerstraat 19 Reehorst | 140 | C | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | € -66.000 | |
| Nassaulaan 4 Bennekom-Zuidoost | 148 | G | € 575.000 |
+€ 19.240
3 stap(pen)
|
€ 594.240 | € -70.760 | |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | C | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -80.000 | |
| Klaphekweg 53 Bloemenbuurt | 170 | C | € 749.500 | +€ 0 | € 749.500 | +€ 84.500 | |
| Edeseweg 59 Wekerom dorp | 155 | C | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 85.000 | |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | C | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 85.000 | |
| Wuustersgoed 11 Halderbrink | 142 | B | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 85.000 | |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -90.000 | |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Klaphekweg 53 Bloemenbuurt | 170 | 7 | C | € 749.500 | € 4.409 |
| Mollenbos 26 De Bossen | 167 | 7 | A | € 730.000 | € 4.371 |
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | 6 | D | € 795.000 | € 4.056 |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | 6 | C | € 585.000 | € 3.774 |
| Swammerdamlaan 18 De Laar | 190 | 7 | D | € 775.000 | € 4.079 |
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | 6 | B | € 839.500 | € 5.057 |
| Edeseweg 59 Wekerom dorp | 155 | 5 | C | € 750.000 | € 4.839 |
| Drafveld 9 Veluwse Poort | 188 | 5 | A++ | € 850.000 | € 4.521 |
| Otterloseweg 18 Bosrand | 169 | 6 | B | € 899.000 | € 5.320 |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | 6 | C | € 750.000 | € 5.172 |
| Willemshoek 6 Harskamp dorp | 148 | 5 | A | € 698.000 | € 4.716 |