house · resale
Grevelingenmeer 96
1447AS Purmerend · Purmer-Zuid/Noord · wijk Wijk 06 Purmer-Zuid · Purmerend
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Purmerend met 86–159 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-5.6% t.o.v. mediaan van € 4.264/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 5.125 |
|---|---|
| Dichtheid | 6320 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 429.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Oecumenische Basisschool Het Baken — 0.16 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Molentocht — 0.8 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenmaatschap Landauer — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 0.87 km |
| OV-station | Purmerend — 1.53 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.968 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.527 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1599 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 456 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 4.000 | |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | C | € 475.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 499.200 | +€ 4.200 | |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Reigersbek 26 Gors-Zuid | 137 | C | € 475.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 502.400 | +€ 7.400 | |
| Fioringras 36 Gors-Zuid | 128 | B | € 469.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 483.080 | € -11.920 | |
| Da Palestrinastraat 57 Purmer-Zuid/Zuid | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -30.000 | |
| Piramidepad 42 Afrika | 96 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -30.000 | |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | B | € 450.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 463.640 | € -31.360 | |
| Vredehof 23 Middenbeemster | 97 | C | € 440.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 459.400 | € -35.600 | |
| Zambezilaan 180 Afrika | 146 | A | € 539.500 | +€ 0 | € 539.500 | +€ 44.500 | |
| Jan Bijhouwerstraat 20 Purmer-Zuid/Zuid | 112 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | 5 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | 5 | C | € 475.000 | € 3.926 |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | 5 | A | € 500.000 | € 3.906 |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | 5 | B | € 450.000 | € 3.629 |
| Fioringras 36 Gors-Zuid | 128 | 5 | B | € 469.000 | € 3.664 |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | 5 | C | € 545.000 | € 4.504 |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | 5 | C | € 550.000 | € 4.264 |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | 5 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | 5 | A | € 465.000 | € 4.079 |
| Hudsonstraat 40 Amerika | 122 | 6 | A+ | € 550.000 | € 4.508 |
| Barcelonahaven 29 Europa | 127 | 6 | A | € 545.000 | € 4.291 |
| John F. Kennedyplein 8 Wheermolen-Oost | 128 | 5 | B | € 375.000 | € 2.930 |