Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 100 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Geurts Makelaars, Hypotheken en Verzekeringen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Katwijk met 77–144 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.955/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Katwijk
| Inwoners | 2.035 |
|---|---|
| Dichtheid | 8157 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 427.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05370509
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Groen van Prinstererschool — 0.28 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.29 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rijnsoever — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Timmers — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | LUMC Curium — 4.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Zuid-Wester — 0.1 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.554 per jaar (~€ 130/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.756 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1221 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~333 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 395 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Katwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esdoornlaan 35 Frederiksoord-Zuid | 108 | C | € 499.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 529.240 | € -20.760 | |
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | C | € 545.000 |
+€ 29.960
3 stap(pen)
|
€ 574.960 | +€ 24.960 | |
| Boslaan 44 Westerhaghe | 121 | B | € 499.000 |
+€ 22.990
2 stap(pen)
|
€ 521.990 | € -28.010 | |
| Mr. D. Donker Curtiusstraat 42 De Noord | 95 | G | € 475.000 |
+€ 45.600
7 stap(pen)
|
€ 520.600 | € -29.400 | |
| Monetstraat 33 Kleipetten | 131 | A | € 600.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 610.480 | +€ 60.480 | |
| Duinstraat 23 Zuid | 127 | D | € 585.000 |
+€ 44.450
4 stap(pen)
|
€ 629.450 | +€ 79.450 | |
| Cohortedreef 4 't Joght | 135 | B | € 619.000 |
+€ 25.650
2 stap(pen)
|
€ 644.650 | +€ 94.650 | |
| Burgemeester Lotsystraat 26 Dorp | 112 | C | € 615.000 |
+€ 31.360
3 stap(pen)
|
€ 646.360 | +€ 96.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Esdoornlaan 35 Frederiksoord-Zuid | 108 | 4 | C | € 499.000 | € 4.620 |
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | 5 | C | € 545.000 | € 5.093 |
| Burgemeester Lotsystraat 26 Dorp | 112 | 5 | C | € 615.000 | € 5.491 |
| Boslaan 44 Westerhaghe | 121 | 5 | B | € 499.000 | € 4.124 |
| Duinstraat 23 Zuid | 127 | 4 | D | € 585.000 | € 4.606 |
| Mr. D. Donker Curtiusstraat 42 De Noord | 95 | 4 | G | € 475.000 | € 5.000 |
| Oude Vlietweg 1 Centrum | 125 | 4 | A++++ | € 695.000 | € 5.560 |
| Monetstraat 33 Kleipetten | 131 | 4 | A | € 600.000 | € 4.580 |
| Parnassia 1 Zanderij | 127 | 5 | A | € 675.000 | € 5.315 |
| Spinozalaan 18 Westerhaghe | 119 | 4 | D | € 799.000 | € 6.714 |
| Cohortedreef 4 't Joght | 135 | 5 | B | € 619.000 | € 4.585 |
| Ambachtsherenstraat 18 't Duyfrak | 137 | 5 | A+ | € 695.000 | € 5.073 |