Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LISTED. Makelaarskantoor Eindhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Eindhoven met 90–167 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (-0.1% t.o.v. mediaan van € 4.461/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.910 |
|---|---|
| Dichtheid | 4438 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 347.000 deze listing +66% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726220
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Theresia — 0.19 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Strijp — 0.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Strijp — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gezondheidscentrum De Grote Beek — 3.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Strijp-S — 1.77 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Centro Español — 0.16 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.806 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.895 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1419 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~387 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1934 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas Kompakt HRE, Weheat Flint P40 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 488 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| de Koppele 62 Vaartbroek | 153 | C | € 525.000 |
+€ 42.840
3 stap(pen)
|
€ 567.840 | € -7.160 | |
| Graspol 29 Grasrijk | 139 | A | € 550.000 |
+€ 11.120
1 stap(pen)
|
€ 561.120 | € -13.880 | |
| Heydaalweg 17 Schoot | 124 | C | € 525.000 |
+€ 34.720
3 stap(pen)
|
€ 559.720 | € -15.280 | |
| Landgraaf 49 Grasrijk | 123 | A | € 590.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 599.840 | +€ 24.840 | |
| Pijlstaartpad 27 't Hofke | 134 | B | € 500.000 |
+€ 25.460
2 stap(pen)
|
€ 525.460 | € -49.540 | |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | B | € 600.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 624.700 | +€ 49.700 | |
| Melsbroekhof 5 Tempel | 160 | C | € 598.000 |
+€ 44.800
3 stap(pen)
|
€ 642.800 | +€ 67.800 | |
| Obrechtlaan 38 Bennekel-Oost | 104 | A | € 465.000 |
+€ 8.320
1 stap(pen)
|
€ 473.320 | € -101.680 | |
| Dordognelaan 29 Achtse Barrier-Gunterslaer | 156 | B | € 649.000 |
+€ 29.640
2 stap(pen)
|
€ 678.640 | +€ 103.640 | |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | C | € 650.000 |
+€ 36.120
3 stap(pen)
|
€ 686.120 | +€ 111.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Graspol 29 Grasrijk | 139 | 7 | A | € 550.000 | € 3.957 |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | 6 | B | € 600.000 | € 4.615 |
| Landgraaf 49 Grasrijk | 123 | 6 | A | € 590.000 | € 4.797 |
| Heydaalweg 17 Schoot | 124 | 6 | C | € 525.000 | € 4.234 |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | 6 | C | € 650.000 | € 5.039 |
| Pijlstaartpad 27 't Hofke | 134 | 8 | B | € 500.000 | € 3.731 |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | 6 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Havensingel 45 Irisbuurt | 122 | 6 | A | € 714.500 | € 5.857 |
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | 6 | A+ | € 725.000 | € 5.142 |
| de Koppele 62 Vaartbroek | 153 | 6 | C | € 525.000 | € 3.431 |
| Dordognelaan 29 Achtse Barrier-Gunterslaer | 156 | 7 | B | € 649.000 | € 4.160 |
| Remuslaan 54 Oude Gracht-Oost | 148 | 6 | D | € 399.000 | € 2.696 |