databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Wittevrouwensingel 61

3572CB Utrecht · Wittevrouwen · wijk Wijk 04 Noordoost · Utrecht

€ 295.000
€ 9.219 / m²
32 2kamers A
Foto 1 van Wittevrouwensingel 61 Foto 2 van Wittevrouwensingel 61 Foto 3 van Wittevrouwensingel 61 Foto 4 van Wittevrouwensingel 61 Foto 5 van Wittevrouwensingel 61 Foto 6 van Wittevrouwensingel 61 Foto 7 van Wittevrouwensingel 61 Foto 8 van Wittevrouwensingel 61 Foto 9 van Wittevrouwensingel 61 Foto 10 van Wittevrouwensingel 61 Foto 11 van Wittevrouwensingel 61 Foto 12 van Wittevrouwensingel 61

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.32 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar De Keizer makelaars Utrecht (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 8 apartments in Utrecht met 22–41 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+4.8% t.o.v. mediaan van € 8.800/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Utrecht

Inwoners6.615
Dichtheid17859 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 586.000 deze listing -50% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt37%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03440433 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Jenaplanschool Wittevrouwen — 0.22 km · 28 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf De Bombardon — 0.12 km · 9 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.24 km · 15 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Koert — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Wittevrouwen — 0.22 km · 15 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Stadskliniek Utrecht — 0.32 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Utrecht Maliebaan — 1.06 km · 10 totaal binnen zoekradius
Restaurant Europa — 0.06 km · 88 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.408 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 61.957 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 32 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 512 per jaar (~€ 43/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.451 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~416 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~128 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1890
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel, eigendom
Energielabel (officieel)A
Inhoud101 m³
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 15, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Narcisstraat 11 2e Daalsebuurt en omgeving 35 D € 300.000 +€ 9.450
3 stap(pen)
  • D→C: € 2.450 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 3.150 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 3.850 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 309.450 +€ 14.450
Lange Jansstraat 22 Domplein, Neude, Janskerkhof 34 C € 325.000 +€ 6.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 3.060 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 3.740 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 331.800 +€ 36.800
Narcisstraat 45 2e Daalsebuurt en omgeving 30 C € 250.000 +€ 6.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 2.700 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 3.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 256.000 € -39.000
Ina Boudier-Bakkerlaan 28 Rubenslaan en omgeving 31 A € 250.000 +€ 0 € 250.000 € -45.000
Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord 39 C € 335.000 +€ 7.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 3.510 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 4.290 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 342.800 +€ 47.800

Alle vergelijkbare woningen (7)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Lange Jansstraat 22 Domplein, Neude, Janskerkhof 34 2 C € 325.000 € 9.559
Narcisstraat 11 2e Daalsebuurt en omgeving 35 2 D € 300.000 € 8.571
Narcisstraat 45 2e Daalsebuurt en omgeving 30 2 C € 250.000 € 8.333
Ina Boudier-Bakkerlaan 28 Rubenslaan en omgeving 31 1 A € 250.000 € 8.065
Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord 39 2 C € 335.000 € 8.590
Jan van Scorelstraat 153 Schildersbuurt 25 1 A € 224.500 € 8.980
Cremerstraat 22 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving 25 1 D € 220.000 € 8.800