Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 74 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Geurts Makelaars, Hypotheken en Verzekeringen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Katwijk met 87–162 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+12.2% t.o.v. mediaan van € 4.955/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Katwijk
| Inwoners | 1.860 |
|---|---|
| Dichtheid | 7316 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 404.000 deze listing +72% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05370700
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wilhelminaschool — 0.14 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sloothaak — 0.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Zaaijer — 0.18 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | LUMC Curium — 2.22 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie de Burgt — 0.08 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.000 per jaar (~€ 83/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.401 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~625 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 459 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Katwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cohortedreef 4 't Joght | 135 | B | € 619.000 |
+€ 74.250
5 stap(pen)
|
€ 693.250 | € -1.750 | |
| Langevaart 2 Westerhaghe | 153 | C | € 599.000 |
+€ 97.920
6 stap(pen)
|
€ 696.920 | +€ 1.920 | |
| Burgemeester Lotsystraat 26 Dorp | 112 | C | € 615.000 |
+€ 71.680
6 stap(pen)
|
€ 686.680 | € -8.320 | |
| Duinstraat 23 Zuid | 127 | D | € 585.000 |
+€ 90.170
7 stap(pen)
|
€ 675.170 | € -19.830 | |
| Parnassia 1 Zanderij | 127 | A | € 675.000 |
+€ 55.880
4 stap(pen)
|
€ 730.880 | +€ 35.880 | |
| Monetstraat 33 Kleipetten | 131 | A | € 600.000 |
+€ 57.640
4 stap(pen)
|
€ 657.640 | € -37.360 | |
| Ambachtsherenstraat 18 't Duyfrak | 137 | A+ | € 695.000 |
+€ 49.320
3 stap(pen)
|
€ 744.320 | +€ 49.320 | |
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | C | € 545.000 |
+€ 68.480
6 stap(pen)
|
€ 613.480 | € -81.520 | |
| Kotterstraat 4 Witte Hek | 111 | A+ | € 550.000 |
+€ 39.960
3 stap(pen)
|
€ 589.960 | € -105.040 | |
| Esdoornlaan 35 Frederiksoord-Zuid | 108 | C | € 499.000 |
+€ 69.120
6 stap(pen)
|
€ 568.120 | € -126.880 | |
| Boslaan 44 Westerhaghe | 121 | B | € 499.000 |
+€ 66.550
5 stap(pen)
|
€ 565.550 | € -129.450 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Duinstraat 23 Zuid | 127 | 4 | D | € 585.000 | € 4.606 |
| Monetstraat 33 Kleipetten | 131 | 4 | A | € 600.000 | € 4.580 |
| Spinozalaan 18 Westerhaghe | 119 | 4 | D | € 799.000 | € 6.714 |
| Parnassia 1 Zanderij | 127 | 5 | A | € 675.000 | € 5.315 |
| Ambachtsherenstraat 18 't Duyfrak | 137 | 5 | A+ | € 695.000 | € 5.073 |
| Cohortedreef 4 't Joght | 135 | 5 | B | € 619.000 | € 4.585 |
| Kotterstraat 4 Witte Hek | 111 | 4 | A+ | € 550.000 | € 4.955 |
| Burgemeester Lotsystraat 26 Dorp | 112 | 5 | C | € 615.000 | € 5.491 |
| Boslaan 44 Westerhaghe | 121 | 5 | B | € 499.000 | € 4.124 |
| Esdoornlaan 35 Frederiksoord-Zuid | 108 | 4 | C | € 499.000 | € 4.620 |
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | 5 | C | € 545.000 | € 5.093 |
| Floralaan 12 Frederiksoord-Noord | 152 | 4 | B | € 795.000 | € 5.230 |