databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Op den Claver 29

2231ZW Rijnsburg · Frederiksoord-Zuid · wijk Rijnsburg · Katwijk

€ 369.000
€ 4.556 / m²
81 3kamers C
Foto 1 van Op den Claver 29 Foto 2 van Op den Claver 29 Foto 3 van Op den Claver 29 Foto 4 van Op den Claver 29 Foto 5 van Op den Claver 29 Foto 6 van Op den Claver 29 Foto 7 van Op den Claver 29 Foto 8 van Op den Claver 29 Foto 9 van Op den Claver 29 Foto 10 van Op den Claver 29 Foto 11 van Op den Claver 29 Foto 12 van Op den Claver 29

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.81 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelC
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Geurts Makelaars, Hypotheken en Verzekeringen (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 14 apartments in Katwijk met 56–105 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 14e percentiel (-14.6% t.o.v. mediaan van € 5.337/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Katwijk

Inwoners1.700
Dichtheid6419 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 480.000 deze listing -23% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt34%
Afstand basisschool0.3 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05370704 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Schakel — 0.15 km · 17 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Hoogvliet — 0.55 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Rhijngeest — 0.7 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Rhijngeest — 0.69 km · 6 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis LUMC Curium — 1.5 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station (naamloos) — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant 't Oude Raadhuis — 0.54 km · 8 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.762 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 80.217 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.025 per jaar (~€ 169/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.931 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1782 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~729 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 729 per jaar en 729 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1978
BouwBestaande bouw
Soort objectMaisonnette (appartement met open portiek)
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud266 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 16, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Katwijk

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Prins Bernhardlaan 29 Koestal 67 E € 355.000 +€ 8.710
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.020 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.690 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 363.710 € -5.290
Noordmanshof 20 Rijnsoever-Noord 62 A € 380.000 +€ 0 € 380.000 +€ 11.000
Hoorneslaan 255 Hoornes-West 80 E € 380.000 +€ 10.400
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.800 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.600 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 390.400 +€ 21.400
Prins Alexanderlaan 23 Koestal 97 C € 425.000 +€ 0 € 425.000 +€ 56.000

Alle vergelijkbare woningen (11)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hoorneslaan 255 Hoornes-West 80 4 E € 380.000 € 4.750
Nachtegaallaan 46 Overduin 86 3 C € 459.000 € 5.337
Prins Hendrikkade 32 Noord-Oost 72 3 A € 469.000 € 6.514
Prins Bernhardlaan 29 Koestal 67 4 E € 355.000 € 5.299
Prins Alexanderlaan 23 Koestal 97 4 C € 425.000 € 4.381
Noordmanshof 20 Rijnsoever-Noord 62 3 A € 380.000 € 6.129
Van der Meerhof 43 Rijnsoever-Noord 82 3 A € 545.000 € 6.646
Tulpenstraat 3 Centrum 97 4 A € 485.000 € 5.000
Westerpark 127 Westerhaghe 100 3 A € 575.000 € 5.750
De Klok 503 Frederiksoord-Noord 100 4 A € 575.000 € 5.750
Duinreepstraat 81 Zuid-West 78 3 A+ € 745.000 € 9.551