databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Zambezilaan 180

1448RB Purmerend · Afrika · wijk Wijk 07 Weidevenne · Purmerend

€ 539.500
€ 3.695 / m²
146 5kamers A
Foto 1 van Zambezilaan 180 Foto 2 van Zambezilaan 180 Foto 3 van Zambezilaan 180 Foto 4 van Zambezilaan 180 Foto 5 van Zambezilaan 180 Foto 6 van Zambezilaan 180 Foto 7 van Zambezilaan 180 Foto 8 van Zambezilaan 180 Foto 9 van Zambezilaan 180 Foto 10 van Zambezilaan 180 Foto 11 van Zambezilaan 180 Foto 12 van Zambezilaan 180

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.146 m²
Perceel171 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar HR Home. Aandacht maakt het verschil. (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Purmerend met 102–189 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-9.4% t.o.v. mediaan van € 4.079/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Zambezilaan

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Zambezilaan 236 144 A++ € 550.000 € 3.819

Buurt in cijfers — Purmerend

Inwoners5.370
Dichtheid6102 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 509.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt31%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04390704 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Brede School De Kraal — 0.26 km · 11 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf BSO De Skaters — 0.95 km
Supermarkt Vomar — 0.41 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Weidevenne — 0.33 km
Ziekenhuis Dijklander Ziekenhuis — 1.89 km
OV-station Purmerend Weidevenne — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant De Boffert — 0.65 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.576 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 115.109 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.336 per jaar (~€ 195/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.771 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1898 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~584 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2004
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakSamengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud511 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Barcelonahaven 29 Europa 127 A € 545.000 +€ 0 € 545.000 +€ 5.500
Zambezilaan 236 Afrika 144 A++ € 550.000 +€ 0 € 550.000 +€ 10.500
Hudsonstraat 40 Amerika 122 A+ € 550.000 +€ 0 € 550.000 +€ 10.500
Bromostraat 14 Azië 115 A € 550.000 +€ 0 € 550.000 +€ 10.500
Moerasvaren 12 Gors-Zuid 147 B € 550.000 +€ 16.170
1 stap(pen)
  • B→A: € 16.170 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 566.170 +€ 26.670
Westerhem 127 Middenbeemster 152 B € 550.000 +€ 16.720
1 stap(pen)
  • B→A: € 16.720 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 566.720 +€ 27.220
Kaftanstraat 41 Azië 115 C € 550.000 +€ 17.825
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.175 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 567.825 +€ 28.325
Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid 121 C € 545.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 569.200 +€ 29.700
Boterbloem 60 Gors-Zuid 129 C € 550.000 +€ 25.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.610 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 575.800 +€ 36.300
Reigersbek 26 Gors-Zuid 137 C € 475.000 +€ 27.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.330 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.070 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 502.400 € -37.100
Boterbloem 42 Gors-Zuid 128 A € 500.000 +€ 0 € 500.000 € -39.500
Lepelblad 34 Gors-Zuid 121 C € 475.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 499.200 € -40.300

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Moerasvaren 12 Gors-Zuid 147 5 B € 550.000 € 3.741
Zambezilaan 236 Afrika 144 5 A++ € 550.000 € 3.819
Reigerpark 36 Overwhere-Noord 151 5 F € 600.000 € 3.974
Ninaberstraat 12 Zuidoostbeemster 136 5 D € 575.000 € 4.228
Vrijheidsplantsoen 27 Purmer-Zuid/Zuid 136 5 A € 587.500 € 4.320
Cornwallhof 42 Molenkoog 151 5 A++ € 625.000 € 4.139
Westerhem 127 Middenbeemster 152 6 B € 550.000 € 3.618
Boterbloem 60 Gors-Zuid 129 5 C € 550.000 € 4.264
Boterbloem 42 Gors-Zuid 128 5 A € 500.000 € 3.906
Reigersbek 26 Gors-Zuid 137 4 C € 475.000 € 3.467
Fioringras 36 Gors-Zuid 128 5 B € 469.000 € 3.664
Bossa Novastraat 81 Amerika 160 5 A € 650.000 € 4.062