databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Archipel 17 43

8224GK Lelystad · Archipel, Beukenhof, Rozengaard · wijk Boswijk · Lelystad

€ 400.000
€ 2.878 / m²
139 5kamers A
Foto 1 van Archipel 17 43 Foto 2 van Archipel 17 43 Foto 3 van Archipel 17 43 Foto 4 van Archipel 17 43 Foto 5 van Archipel 17 43 Foto 6 van Archipel 17 43 Foto 7 van Archipel 17 43 Foto 8 van Archipel 17 43 Foto 9 van Archipel 17 43 Foto 10 van Archipel 17 43 Foto 11 van Archipel 17 43 Foto 12 van Archipel 17 43

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.139 m²
Perceel212 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Lelystad met 97–180 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-15.4% t.o.v. mediaan van € 3.402/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Lelystad

Inwoners2.735
Dichtheid3997 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 382.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt3%
Afstand basisschool1.2 km
Afstand supermarkt1.2 km
Afstand huisarts1.8 km
Afstand kinderdagverblijf1.0 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU09950316 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Driemaster — 0.37 km · 22 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.58 km · 12 totaal binnen zoekradius
Apotheek Poliklinische Apotheek Lelystad — 0.9 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Centrale Huisartsenpost — 0.9 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Station Centrum — 0.91 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant I Love Sushi — 0.59 km · 21 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.910 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 84.783 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 139 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.224 per jaar (~€ 185/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.095 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1807 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~556 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1976
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakSamengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en metaal
IsolatieDakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud551 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 15, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Lelystad

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Botter 33 41 Botter West 132 A € 399.000 +€ 0 € 399.000 € -1.000
Fjord 135 Atol 153 D € 360.000 +€ 41.310
3 stap(pen)
  • D→C: € 10.710 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 13.770 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.830 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 401.310 +€ 1.310
Archipel 36 29 Archipel, Beukenhof, Rozengaard 138 C € 375.000 +€ 27.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.420 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.180 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 402.600 +€ 2.600
Archipel 13 11 Archipel, Beukenhof, Rozengaard 141 B € 375.000 +€ 15.510
1 stap(pen)
  • B→A: € 15.510 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 390.510 € -9.490
De Veste 12 112 De Veste 119 A € 410.000 +€ 0 € 410.000 +€ 10.000
De Veste 12 8 De Veste 119 A € 415.000 +€ 0 € 415.000 +€ 15.000
Koningsbergenstraat 2 Hanzepark 112 A € 415.000 +€ 0 € 415.000 +€ 15.000
Botter 22 51 Botter Oost 118 A € 382.000 +€ 0 € 382.000 € -18.000
Lagune 96 Atol 110 D € 350.000 +€ 29.700
3 stap(pen)
  • D→C: € 7.700 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.900 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 379.700 € -20.300
Punter 20 15 Punter 117 C € 400.000 +€ 23.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.530 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 423.400 +€ 23.400
Koraalrif 1 Damrif, Kustrif, Gors, Zandbank 129 C € 350.000 +€ 25.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.610 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 375.800 € -24.200
Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats 128 C € 399.000 +€ 25.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.520 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 424.600 +€ 24.600

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Archipel 13 11 Archipel, Beukenhof, Rozengaard 141 5 B € 375.000 € 2.660
Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats 128 5 C € 399.000 € 3.117
Zevenwouden 22 Landstrekenwijk Oost 138 5 A € 469.500 € 3.402
Archipel 36 29 Archipel, Beukenhof, Rozengaard 138 4 C € 375.000 € 2.717
Botter 33 41 Botter West 132 6 A € 399.000 € 3.023
Punter 49 25 Punter 154 5 B € 425.000 € 2.760
Workumstraat 7 Lelystad-Haven West 132 4 A € 445.000 € 3.371
Schoener 43 25 Schoener 145 6 C € 450.000 € 3.103
Bijenorchidee 7 Flora Midden 129 5 A+++ € 485.000 € 3.760
Koraalrif 1 Damrif, Kustrif, Gors, Zandbank 129 6 C € 350.000 € 2.713
Weerribben 5 Lelystad-Haven West 129 5 A € 495.000 € 3.837
De Veste 12 112 De Veste 119 5 A € 410.000 € 3.445