house · resale
Söderblomstraat 27
2131GA Hoofddorp · Hoofddorp Pax West · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 220 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Poldermakelaars & Leopardi (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 44 houses in Haarlemmermeer met 70–131 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+2.9% t.o.v. mediaan van € 4.761/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 2.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 6028 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 453.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940106
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Caleidoscoop — 0.45 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.14 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Skagerrak — 0.75 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | K.I. Holdijk — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 2.67 km |
| OV-station | Hoofddorp — 2.01 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fort Noxx — 0.68 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.020 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.531 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1717 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~606 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 404 per jaar en 404 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2012, huur) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 383 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Joke Smitstraat 10 Hoofddorp Toolenburg Oost | 90 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Rosa Spierstraat 38 Hoofddorp Toolenburg Oost | 112 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Frederiksveld 15 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 118 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Schweitzerstraat 164 Hoofddorp Pax West | 113 | C | € 495.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 505.170 | +€ 10.170 | |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | C | € 500.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 509.810 | +€ 14.810 | |
| Heideveld 50 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 109 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Lindholm 255 Hoofddorp Bornholm Oost | 119 | C | € 510.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 520.710 | +€ 25.710 | |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 519.000 |
+€ 4.905
1 stap(pen)
|
€ 523.905 | +€ 28.905 | |
| Schipholweg 853 Boesingheliede | 98 | D | € 450.000 |
+€ 15.680
2 stap(pen)
|
€ 465.680 | € -29.320 | |
| Hardersbos 50 Hoofddorp Overbos Zuid | 115 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch | 119 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schipholweg 853 Boesingheliede | 98 | 5 | D | € 450.000 | € 4.592 |
| Stevinstraat 62 Badhoevedorp Noordwest | 103 | 5 | C | € 550.000 | € 5.340 |
| C.J. Kieviethof 14 Hoofddorp Centrum West | 104 | 5 | A | € 550.000 | € 5.288 |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | 5 | C | € 500.000 | € 4.587 |
| Heideveld 50 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 109 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.358 |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 519.000 | € 4.761 |
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | 5 | B | € 495.000 | € 4.500 |
| Newtonstraat 11 Badhoevedorp Noordwest | 102 | 4 | C | € 525.000 | € 5.147 |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | 5 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Weerterbos 72 Hoofddorp Overbos Zuid | 107 | 4 | C | € 575.000 | € 5.374 |
| Joke Smitstraat 10 Hoofddorp Toolenburg Oost | 90 | 4 | A | € 495.000 | € 5.500 |