databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Vlietpolderstraat 4

2807NL Gouda · Polderbuurt · wijk Goverwelle · Gouda

€ 450.000
€ 4.167 / m²
108 5kamers A
Foto 1 van Vlietpolderstraat 4 Foto 2 van Vlietpolderstraat 4 Foto 3 van Vlietpolderstraat 4 Foto 4 van Vlietpolderstraat 4 Foto 5 van Vlietpolderstraat 4 Foto 6 van Vlietpolderstraat 4 Foto 7 van Vlietpolderstraat 4 Foto 8 van Vlietpolderstraat 4 Foto 9 van Vlietpolderstraat 4 Foto 10 van Vlietpolderstraat 4 Foto 11 van Vlietpolderstraat 4 Foto 12 van Vlietpolderstraat 4

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.108 m²
Perceel125 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Makelaardij Henk van Wijngaarden (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Gouda met 75–140 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-1.2% t.o.v. mediaan van € 4.217/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Gouda

Inwoners3.075
Dichtheid6677 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 388.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt29%
Afstand basisschool0.3 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05130702 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Boomgaard — 0.12 km · 7 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Villa Kakelbont — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Dirk — 0.34 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Groene Hart Ziekenhuis — 3.31 km
OV-station Gouda Goverwelle — 0.85 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.148 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 95.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.728 per jaar (~€ 144/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.292 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1404 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~432 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1993
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas HR cw4 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud384 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 15, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Gouda

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Middenmolenlaan 153 Molenbuurt 103 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Rodenburg 25 Hoevenbuurt 118 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Planciuslaan 10 Windrooskwartier en Heesterbuurt 125 B € 435.000 +€ 13.750
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.750 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 448.750 € -1.250
Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe 98 D € 425.000 +€ 26.460
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.860 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 451.460 +€ 1.460
Klipperwerf 14 Wervenbuurt 114 B € 435.000 +€ 12.540
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.540 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 447.540 € -2.460
Eerste Hieronymus van Alphenstraat 114 Kadenbuurt 95 C € 425.000 +€ 19.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.550 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 444.000 € -6.000
Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt 106 A € 439.000 +€ 0 € 439.000 € -11.000
Veenzoom 221 Zomenbuurt 109 C € 415.000 +€ 21.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.810 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.990 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 436.800 € -13.200
Groen van Prinsterersingel 27 Ouwe Gouwe 104 A € 435.000 +€ 0 € 435.000 € -15.000
Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt 114 C € 450.000 +€ 22.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.260 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.540 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 472.800 +€ 22.800
Drossaardslag 32 Slagenbuurt 120 C € 450.000 +€ 24.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 474.000 +€ 24.000
Jan Luykenstraat 5 Kadenbuurt 97 D € 450.000 +€ 26.190
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.790 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.730 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.670 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 476.190 +€ 26.190

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt 106 5 A € 439.000 € 4.142
Middenmolenlaan 153 Molenbuurt 103 5 A € 450.000 € 4.369
Adriaen Gerridsz de Vrijestraat 4 Kadenbuurt 112 5 A € 499.000 € 4.455
Rodenburg 25 Hoevenbuurt 118 5 A € 450.000 € 3.814
Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe 114 5 C € 525.000 € 4.605
Jan Luykenstraat 5 Kadenbuurt 97 5 D € 450.000 € 4.639
Veenzoom 221 Zomenbuurt 109 4 C € 415.000 € 3.807
Groen van Prinsterersingel 27 Ouwe Gouwe 104 4 A € 435.000 € 4.183
Drossaardslag 32 Slagenbuurt 120 5 C € 450.000 € 3.750
Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt 114 4 C € 450.000 € 3.947
Klipperwerf 14 Wervenbuurt 114 4 B € 435.000 € 3.816
Tweede kade 52 Kadenbuurt 120 5 C € 500.000 € 4.167