Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Helder Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Deventer met 74–139 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-8.9% t.o.v. mediaan van € 4.360/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 1.110 |
|---|---|
| Dichtheid | 10676 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 264.000 deze listing +61% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Olijfboom — 0.29 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Serhat Supermarkt — 0.08 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Meindersma — 0.14 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Noorderplein — 0.12 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.79 km |
| OV-station | Deventer — 0.73 km |
| Restaurant | Zari's Café — 0.05 km · 52 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.498 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.154 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1177 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~321 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met overig |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Xtreme 30 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 371 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eendrachtstraat 47 Oosterstraat | 99 | C | € 397.500 |
+€ 27.720
3 stap(pen)
|
€ 425.220 | +€ 220 | |
| Klinkenbeltsweg 5 Rode Dorp | 132 | A | € 420.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 430.560 | +€ 5.560 | |
| Lange Zandstraat 74 Lange Zandstraat | 83 | C | € 389.000 |
+€ 23.240
3 stap(pen)
|
€ 412.240 | € -12.760 | |
| 1e Weerdsweg 64 Lange Zandstraat | 86 | D | € 375.000 |
+€ 30.100
4 stap(pen)
|
€ 405.100 | € -19.900 | |
| Waterjuffer 70 Blauwenoord | 102 | A | € 395.000 |
+€ 8.160
1 stap(pen)
|
€ 403.160 | € -21.840 | |
| Thomas a Kempisstraat 29 Zwolseweg | 80 | D | € 375.000 |
+€ 28.000
4 stap(pen)
|
€ 403.000 | € -22.000 | |
| G.I. Brucestraat 44 Burgemeestersbuurt | 130 | A++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Peppelweg 14 Roessink | 94 | C | € 425.000 |
+€ 26.320
3 stap(pen)
|
€ 451.320 | +€ 26.320 | |
| Berkenschakel 25 Dorp Bathmen | 91 | B | € 375.000 |
+€ 17.290
2 stap(pen)
|
€ 392.290 | € -32.710 | |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | A | € 450.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 460.160 | +€ 35.160 | |
| Koperwiek 35 Groot Douwel | 103 | A | € 375.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 383.240 | € -41.760 | |
| Jan Steenstraat 32 Zandweerd-Zuid | 101 | C | € 450.000 |
+€ 28.280
3 stap(pen)
|
€ 478.280 | +€ 53.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waterjuffer 70 Blauwenoord | 102 | 5 | A | € 395.000 | € 3.873 |
| Jan Steenstraat 32 Zandweerd-Zuid | 101 | 5 | C | € 450.000 | € 4.455 |
| Koperwiek 35 Groot Douwel | 103 | 5 | A | € 375.000 | € 3.641 |
| Swaefkenstraat 65 Rollecatekwartier | 119 | 5 | F | € 435.000 | € 3.655 |
| Jacobus Reviusstraat 18 Zwolseweg | 105 | 4 | C | € 480.000 | € 4.571 |
| Potterstraat 1 Zandweerd-Zuid | 101 | 4 | C | € 475.000 | € 4.703 |
| Eendrachtstraat 47 Oosterstraat | 99 | 4 | C | € 397.500 | € 4.015 |
| Peppelweg 14 Roessink | 94 | 4 | C | € 425.000 | € 4.521 |
| Kannenburg 311 Het Oostrik | 122 | 5 | C | € 325.000 | € 2.664 |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| Berkenschakel 25 Dorp Bathmen | 91 | 4 | B | € 375.000 | € 4.121 |
| Banekaterveld 6 Dorp Colmschate | 90 | 4 | C | € 475.000 | € 5.278 |