apartment · resale
Erich Salomonstraat 6
1087BC Amsterdam · Joris Ivenspleinbuurt · wijk IJburg-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hallie & Van Klooster Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 253 apartments in Amsterdam met 66–123 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-29.5% t.o.v. mediaan van € 7.843/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Erich Salomonstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Erich Salomonstraat 554 | 137 | A | € 765.000 | € 5.584 |
| Erich Salomonstraat 82 | 165 | A+++ | € 950.000 | € 5.758 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.930 |
|---|---|
| Dichtheid | 17899 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 503.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MJ04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Daltonschool Neptunus — 0.08 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.66 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Kwartier IJburg — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 5.06 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.13 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bagles & Beans — 0.13 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.330 per jaar (~€ 111/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.617 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1045 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~285 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 301 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 17, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beverenstraat 61 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 94 | A | € 515.000 |
+€ 7.520
1 stap(pen)
|
€ 522.520 | € -2.480 | |
| Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt | 94 | A | € 525.000 |
+€ 7.520
1 stap(pen)
|
€ 532.520 | +€ 7.520 | |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | A | € 535.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 541.880 | +€ 16.880 | |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | A | € 535.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 542.360 | +€ 17.360 | |
| Leuvenstraat 138 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 89 | A | € 540.000 |
+€ 7.120
1 stap(pen)
|
€ 547.120 | +€ 22.120 | |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | A | € 495.000 |
+€ 7.680
1 stap(pen)
|
€ 502.680 | € -22.320 | |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | C | € 475.000 |
+€ 27.160
3 stap(pen)
|
€ 502.160 | € -22.840 | |
| Brittenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | C | € 525.000 |
+€ 23.800
3 stap(pen)
|
€ 548.800 | +€ 23.800 | |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | D | € 475.000 |
+€ 25.920
4 stap(pen)
|
€ 500.920 | € -24.080 | |
| Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt | 94 | A++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | A | € 490.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 497.360 | € -27.640 | |
| Leuvenstraat 136 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 101 | A | € 545.000 |
+€ 8.080
1 stap(pen)
|
€ 553.080 | +€ 28.080 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt | 94 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.851 |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | 3 | A | € 495.000 | € 5.156 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | 3 | A | € 490.000 | € 5.326 |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | 3 | D | € 475.000 | € 4.948 |
| Esplanade de Meer 76 Park de Meer | 96 | 3 | A | € 595.000 | € 6.198 |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | 3 | B | € 475.000 | € 5.337 |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | 3 | A | € 600.000 | € 6.667 |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | 3 | A | € 535.000 | € 6.221 |
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | 3 | A | € 600.000 | € 6.742 |
| Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt | 94 | 4 | A | € 525.000 | € 5.585 |
| Beverenstraat 61 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 94 | 4 | A | € 515.000 | € 5.479 |