Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 428 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ilona Wolthuis Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 80 houses in Almere met 103–192 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+27.6% t.o.v. mediaan van € 4.104/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 590 |
|---|---|
| Dichtheid | 2892 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 625.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 2% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00342004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | PCB De Kraanvogel — 0.28 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.65 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Parkwijk — 0.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Parkwijk — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 1.65 km |
| OV-station | Almere Parkwijk — 0.96 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mori Kitchen — 0.84 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.700 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 164.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.072 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.873 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1628 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, halfvrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Open haard, stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 590 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stopperknoop 27 Noorderplassen W.- Noord | 152 | A+ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € 0 | |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | A | € 750.000 |
+€ 13.600
1 stap(pen)
|
€ 763.600 | € -11.400 | |
| Hoogduinstraat 5 Duin Zuid | 146 | A | € 750.000 |
+€ 11.680
1 stap(pen)
|
€ 761.680 | € -13.320 | |
| Muiderzandweg 43 Duin Zuid | 159 | A++ | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | +€ 25.000 | |
| Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost | 165 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -50.000 | |
| Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid | 178 | A+ | € 720.000 | +€ 0 | € 720.000 | € -55.000 | |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | A | € 699.000 |
+€ 11.920
1 stap(pen)
|
€ 710.920 | € -64.080 | |
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | A | € 695.000 |
+€ 12.080
1 stap(pen)
|
€ 707.080 | € -67.920 | |
| Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid | 134 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -75.000 | |
| Schootsteek 10 Noorderplassen W.- Noord | 186 | A+ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 75.000 | |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | A | € 675.000 |
+€ 12.480
1 stap(pen)
|
€ 687.480 | € -87.520 | |
| Tenerifestraat 6 Eilandenbuurt West | 160 | A+ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -90.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | 6 | A | € 699.000 | € 4.691 |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | 6 | A | € 675.000 | € 4.327 |
| Hendrik Lorentzweg 16 Nobelhorst West | 156 | 6 | A | € 897.500 | € 5.753 |
| Hoogduinstraat 5 Duin Zuid | 146 | 5 | A | € 750.000 | € 5.137 |
| Ommelandvaart 32 Oostvaardersbuurt Noord | 137 | 6 | A | € 665.000 | € 4.854 |
| Stopperknoop 27 Noorderplassen W.- Noord | 152 | 7 | A+ | € 775.000 | € 5.099 |
| Zuidmark 35 Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 138 | 6 | A | € 650.000 | € 4.710 |
| Jozef Israëlslaan 16 Tussen de Vaarten N.- West | 148 | 6 | A | € 600.000 | € 4.054 |
| Marie Curiestraat 16 Nobelhorst West | 147 | 6 | A | € 600.000 | € 4.082 |
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | 5 | A | € 695.000 | € 4.603 |
| Muiderzandweg 43 Duin Zuid | 159 | 5 | A++ | € 800.000 | € 5.031 |
| De Nevelhorststraat 32 Landgoederenbuurt Zuid en West | 144 | 6 | A | € 565.000 | € 3.924 |