Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 187 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Zeeuw Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Breda met 81–152 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 4.331/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 2.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 5934 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 265.000 deze listing +85% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580106
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Noorderlicht — 0.11 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kober Fontein — 0.33 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Hoge Vucht — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 3.04 km |
| OV-station | Breda Centraal Station — 1.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ons Restaurant Breda — 0.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.872 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.491 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1521 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 414 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 1.000 | |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | C | € 469.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 490.600 | +€ 1.600 | |
| Kleine Vos 26 Westerpark | 124 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 6.000 | |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -10.000 | |
| Valkenierslaan 205 Blauwe Kei | 99 | F | € 475.000 |
+€ 36.630
5 stap(pen)
|
€ 511.630 | +€ 22.630 | |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -24.000 | |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | B | € 449.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 464.070 | € -24.930 | |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | C | € 495.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 515.800 | +€ 26.800 | |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | B | € 450.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 461.990 | € -27.010 | |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | C | € 500.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 523.200 | +€ 34.200 | |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | C | € 425.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 449.600 | € -39.400 | |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | D | € 415.000 |
+€ 31.050
3 stap(pen)
|
€ 446.050 | € -42.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | 4 | A | € 479.000 | € 4.059 |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | 4 | C | € 500.000 | € 4.310 |
| Kleine Vos 26 Westerpark | 124 | 4 | A | € 495.000 | € 3.992 |
| Haagweg 204 Tuinzigt | 110 | 4 | C | € 535.000 | € 4.864 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | 5 | B | € 425.000 | € 3.761 |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | 5 | B | € 450.000 | € 4.128 |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | 5 | C | € 545.000 | € 4.360 |