house · resale
Rietpluim 18
8316NX Marknesse · Marknesse-landelijk gebied · wijk Wijk 04 Marknesse · Noordoostpolder
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 189 m² |
| Perceel | 337 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bert Leistra ERA Makelaardij o.g. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Noordoostpolder met 132–245 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-9.2% t.o.v. mediaan van € 3.466/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Rietpluim
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Rietpluim 8 | 167 | A | € 535.000 | € 3.204 |
Buurt in cijfers — Noordoostpolder
| Inwoners | 1.305 |
|---|---|
| Dichtheid | 26 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 538.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 2.6 km |
| Afstand supermarkt | 2.8 km |
| Afstand huisarts | 2.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01710426
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.68 km |
| Apotheek | Apotheek Marknesse — 0.7 km |
| Restaurant | De Pionier — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 189 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.890 per jaar (~€ 158/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.999 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1323 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~189 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Intergas EXSTREME 36 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 786 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 17, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Noordoostpolder
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJsselstraat 5 Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West | 142 | B | € 549.500 |
+€ 58.220
4 stap(pen)
|
€ 607.720 | +€ 12.720 | |
| het Waterland 46 Emmeloord-Waterland | 140 | A | € 537.500 |
+€ 42.000
3 stap(pen)
|
€ 579.500 | € -15.500 | |
| het Waterland 95 Emmeloord-Waterland | 154 | A | € 569.500 |
+€ 46.200
3 stap(pen)
|
€ 615.700 | +€ 20.700 | |
| Oldambt 24 Emmeloord-de Erven | 155 | A | € 599.000 |
+€ 46.500
3 stap(pen)
|
€ 645.500 | +€ 50.500 | |
| Kooiwiel 6 Bant-woonkern | 143 | A | € 450.000 |
+€ 42.900
3 stap(pen)
|
€ 492.900 | € -102.100 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| het Waterland 95 Emmeloord-Waterland | 154 | 6 | A | € 569.500 | € 3.698 |
| Oldambt 24 Emmeloord-de Erven | 155 | 5 | A | € 599.000 | € 3.865 |
| St. Hubertus-plaats 21 Tollebeek-woonkern | 155 | 6 | C | € 369.000 | € 2.381 |
| IJsselstraat 5 Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West | 142 | 5 | B | € 549.500 | € 3.870 |
| Kooiwiel 6 Bant-woonkern | 143 | 6 | A | € 450.000 | € 3.147 |
| het Waterland 46 Emmeloord-Waterland | 140 | 5 | A | € 537.500 | € 3.839 |
| Texelstroom 20 Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West | 143 | 5 | A | € 395.000 | € 2.762 |
| Michelangelohage 2 Emmeloord-Emmelhage-Boswonen | 235 | 7 | A | € 814.500 | € 3.466 |