Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 74 m² |
| Perceel | 170 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alpha Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Gouda met 51–96 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+9.6% t.o.v. mediaan van € 4.747/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 4.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 8683 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 371.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130604
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | GSG Leo Vroman - Brugklas — 0.07 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.18 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Pharmacy Neumann — 0.58 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Diez Canseco Huisartsenpraktijk Gouda Noord — 0.93 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 1.56 km |
| OV-station | Gouda — 1.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kruim - eten & drinken in de Chocoladefabriek — 0.29 km · 43 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.480 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.961 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1258 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 296 per jaar en 296 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 258 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJssellaan 122 Kort Haarlem | 80 | F | € 365.000 |
+€ 20.800
4 stap(pen)
|
€ 385.800 | +€ 800 | |
| Tollensstraat 65 De Korte Akkeren Oud | 92 | C | € 375.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 383.280 | € -1.720 | |
| Vogelplein 12 De Korte Akkeren Oud | 72 | F | € 369.000 |
+€ 18.720
4 stap(pen)
|
€ 387.720 | +€ 2.720 | |
| Cornelis Ketelstraat 77 Kadenbuurt | 79 | C | € 375.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 382.110 | € -2.890 | |
| IJssellaan 161 Kort Haarlem | 66 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 4.000 | |
| Ravelplein 30 Componistenbuurt | 96 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Constantijn Huygensstraat 70 De Korte Akkeren Oud | 83 | E | € 350.000 |
+€ 18.260
3 stap(pen)
|
€ 368.260 | € -16.740 | |
| Klimopstraat 4 De Korte Akkeren Oud | 78 | E | € 350.000 |
+€ 17.160
3 stap(pen)
|
€ 367.160 | € -17.840 | |
| Dotterplantsoen 5 Weidebloemkwartier | 81 | D | € 395.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 407.960 | +€ 22.960 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Ketelstraat 77 Kadenbuurt | 79 | 3 | C | € 375.000 | € 4.747 |
| Vogelplein 12 De Korte Akkeren Oud | 72 | 4 | F | € 369.000 | € 5.125 |
| IJssellaan 161 Kort Haarlem | 66 | 3 | A | € 389.000 | € 5.894 |
| Klimopstraat 4 De Korte Akkeren Oud | 78 | 4 | E | € 350.000 | € 4.487 |
| Constantijn Huygensstraat 70 De Korte Akkeren Oud | 83 | 3 | E | € 350.000 | € 4.217 |
| IJssellaan 122 Kort Haarlem | 80 | 4 | F | € 365.000 | € 4.562 |
| Dotterplantsoen 5 Weidebloemkwartier | 81 | 4 | D | € 395.000 | € 4.877 |
| Tollensstraat 65 De Korte Akkeren Oud | 92 | 4 | C | € 375.000 | € 4.076 |
| Ravelplein 30 Componistenbuurt | 96 | 4 | B | € 375.000 | € 3.906 |