apartment · resale
Binckhorstlaan 315
2516BC Den Haag · Binckhorst · wijk Wijk 39 Binckhorst · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meijs & Alink NVM Makelaardij en Consultancy (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 142 apartments in Den Haag met 55–102 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+22.4% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 3.420 |
|---|---|
| Dichtheid | 2562 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 386.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 92% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183960
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Nicolaas Beets — 0.28 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf M&M — 0.65 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Malinka — 0.58 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Pillen en Praten (pop-up) — 0.9 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Forum Huisartsen — 0.6 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | (naamloos) — 3.13 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voorburg — 1.25 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | On Fleek — 0.28 km · 29 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.264 per jaar (~€ 105/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.253 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1027 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~316 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 339 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | C | € 435.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 450.600 | +€ 600 | |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | D | € 425.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 444.710 | € -5.290 | |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | C | € 425.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 441.600 | € -8.400 | |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | B | € 450.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 458.470 | +€ 8.470 | |
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | C | € 425.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 441.200 | € -8.800 | |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | B | € 450.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 458.910 | +€ 8.910 | |
| Van Aerssenstraat 109 Statenkwartier | 75 | C | € 425.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 440.000 | € -10.000 | |
| Asterstraat 53 Bloemenbuurt-Oost | 79 | A | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | € -10.500 | |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | D | € 415.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 433.900 | € -16.100 | |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | F | € 400.000 |
+€ 31.820
5 stap(pen)
|
€ 431.820 | € -18.180 | |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 19.000 | |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | C | € 415.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 431.000 | € -19.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | 3 | C | € 435.000 | € 5.577 |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | 3 | A | € 469.000 | € 5.937 |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | 3 | B | € 450.000 | € 5.844 |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | 3 | B | € 450.000 | € 5.556 |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | 3 | A | € 425.000 | € 5.449 |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | 3 | C | € 485.000 | € 6.062 |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | 3 | C | € 399.000 | € 5.115 |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | 3 | E | € 400.000 | € 4.938 |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | 3 | A | € 385.000 | € 4.936 |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | 3 | C | € 395.000 | € 5.267 |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | 3 | D | € 425.000 | € 5.822 |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | 3 | A | € 499.000 | € 5.940 |