house · resale
Kolland 43
3452NM Vleuten · Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum · wijk Wijk 10 Vleuten-De Meern · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 185 m² |
| Perceel | 411 m² |
| Kamers | 7 (6 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Koning makelaars - ERA én NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Utrecht met 129–240 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+27.0% t.o.v. mediaan van € 5.298/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 7.555 |
|---|---|
| Dichtheid | 7816 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 598.000 deze listing +108% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03441022
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Amadeus Lyceum — 0.37 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BLOS Kinderopvang — 0.55 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.24 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Vleuterweide — 0.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Julius Gezondheidscentrum Vleuterweide — 0.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 3.02 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.01 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oniro — 0.28 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.944 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 264.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 185 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.220 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.129 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1665 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~370 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 692 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 7 kamers (6 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bottensteinweg 1 Vleuten | 160 | A | € 1.195.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 1.223.800 | € -21.200 | |
| Van Lynden van Sandenburglaan 52 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 140 | C | € 1.150.000 |
+€ 53.200
4 stap(pen)
|
€ 1.203.200 | € -41.800 | |
| Parkzichtlaan 394 Het Zand-West | 209 | A | € 1.250.000 |
+€ 37.620
2 stap(pen)
|
€ 1.287.620 | +€ 42.620 | |
| Van Speijkstraat 14 Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving | 157 | C | € 1.100.000 |
+€ 59.660
4 stap(pen)
|
€ 1.159.660 | € -85.340 | |
| Alendorperweg 37 Máximapark | 183 | A | € 1.325.000 |
+€ 32.940
2 stap(pen)
|
€ 1.357.940 | +€ 112.940 | |
| Franz Lehársingel 61 Terwijde-West | 203 | A | € 1.075.000 |
+€ 36.540
2 stap(pen)
|
€ 1.111.540 | € -133.460 | |
| Biltsestraatweg 108 Voordorp en Voorveldsepolder | 157 | G | € 985.000 |
+€ 91.060
8 stap(pen)
|
€ 1.076.060 | € -168.940 | |
| Edmund Nicklaan 12 Máximapark | 230 | A | € 1.375.000 |
+€ 41.400
2 stap(pen)
|
€ 1.416.400 | +€ 171.400 | |
| Joseph Haydnlaan 82 Halve Maan-Zuid | 165 | C | € 965.000 |
+€ 62.700
4 stap(pen)
|
€ 1.027.700 | € -217.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Alendorperweg 37 Máximapark | 183 | 8 | A | € 1.325.000 | € 7.240 |
| Franz Lehársingel 61 Terwijde-West | 203 | 7 | A | € 1.075.000 | € 5.296 |
| Bottensteinweg 1 Vleuten | 160 | 7 | A | € 1.195.000 | € 7.469 |
| Seizoentuinenlaan 37 Vleuterweide-Zuid | 181 | 6 | A | € 950.000 | € 5.249 |
| Parkzichtlaan 394 Het Zand-West | 209 | 6 | A | € 1.250.000 | € 5.981 |
| Biltsestraatweg 108 Voordorp en Voorveldsepolder | 157 | 7 | G | € 985.000 | € 6.274 |
| Joseph Haydnlaan 82 Halve Maan-Zuid | 165 | 8 | C | € 965.000 | € 5.848 |
| Van Speijkstraat 14 Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving | 157 | 6 | C | € 1.100.000 | € 7.006 |
| Sassafraslaan 68 Rijnvliet | 156 | 6 | A | € 949.000 | € 6.083 |
| Anton Pieckhof 4 Het Zand-West | 161 | 6 | A+ | € 800.000 | € 4.969 |
| Van Lynden van Sandenburglaan 52 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 140 | 7 | C | € 1.150.000 | € 8.214 |
| Wittevrouwensingel 97 Tuinwijk-Oost | 225 | 8 | C | € 1.495.000 | € 6.644 |