Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 149 m² |
| Perceel | 174 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Friesland | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Leeuwarden met 104–193 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+20.9% t.o.v. mediaan van € 2.915/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 1.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 3168 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 447.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 3.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00807301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Pionier — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne IKC Teresa — 0.72 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.67 km |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 2.57 km |
| Restaurant | Van der Valk — 0.58 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 149 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.384 per jaar (~€ 199/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.705 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1937 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~596 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 548 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bonnehosstraat 17 Bonifatius | 140 | A | € 529.500 | +€ 0 | € 529.500 | +€ 4.500 | |
| Het Zool 9 Zuiderburen | 121 | B | € 489.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 502.310 | € -22.690 | |
| Suder Stienplaat 41 Zuiderburen | 137 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Wijbrand de Geeststraat 28 Molenpad | 168 | F | € 489.000 |
+€ 62.160
5 stap(pen)
|
€ 551.160 | +€ 26.160 | |
| Staniastate 33 Camminghaburen-Noord | 147 | B | € 469.500 |
+€ 16.170
1 stap(pen)
|
€ 485.670 | € -39.330 | |
| Het Zool 20 Zuiderburen | 121 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -56.000 | |
| Sjaerdemaslot 21 Camminghaburen-Midden | 170 | B | € 449.500 |
+€ 18.700
1 stap(pen)
|
€ 468.200 | € -56.800 | |
| Skuorre 10 Techum | 112 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -75.000 | |
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | C | € 419.000 |
+€ 30.000
2 stap(pen)
|
€ 449.000 | € -76.000 | |
| Barend van der Veenwei 40 Westeinde | 143 | B | € 425.000 |
+€ 15.730
1 stap(pen)
|
€ 440.730 | € -84.270 | |
| Jarigsmastins 15 Camminghaburen-Midden | 110 | C | € 399.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 421.000 | € -104.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bonnehosstraat 17 Bonifatius | 140 | 6 | A | € 529.500 | € 3.782 |
| Suder Stienplaat 41 Zuiderburen | 137 | 6 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | 6 | C | € 419.000 | € 2.793 |
| Staniastate 33 Camminghaburen-Noord | 147 | 7 | B | € 469.500 | € 3.194 |
| Barend van der Veenwei 40 Westeinde | 143 | 5 | B | € 425.000 | € 2.972 |
| Moleplaat 48 Zuiderburen | 144 | 5 | A | € 635.000 | € 4.410 |
| Wijbrand de Geeststraat 28 Molenpad | 168 | 7 | F | € 489.000 | € 2.911 |
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | 6 | A | € 370.000 | € 2.782 |
| Sjaerdemaslot 21 Camminghaburen-Midden | 170 | 5 | B | € 449.500 | € 2.644 |
| Het Zool 9 Zuiderburen | 121 | 6 | B | € 489.000 | € 4.041 |
| Braksân 33 Zuiderburen | 168 | 6 | A++ | € 675.000 | € 4.018 |
| Braksân 65 Zuiderburen | 160 | 5 | A | € 685.000 | € 4.281 |