house · resale
Zilvergeldstraat 31
3513VP Utrecht · Pijlsweerd-Noord · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 73 m² |
| Perceel | 80 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LEF Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Utrecht met 51–94 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 95e percentiel (+23.2% t.o.v. mediaan van € 6.616/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 2.130 |
|---|---|
| Dichtheid | 10411 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 404.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440212
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Pijlstaart — 0.38 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jonas — 0.59 km |
| Supermarkt | Kabul Market — 0.28 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ondiep — 0.59 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Weerdsingel — 0.47 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 0.65 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | CS Jaarbeursplein — 1.07 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Gys — 0.19 km · 123 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.168 per jaar (~€ 97/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.938 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~949 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~292 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1945 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 180 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bollenhofsestraat 113 Wittevrouwen | 73 | D | € 585.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 604.710 | +€ 9.710 | |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | D | € 550.000 |
+€ 20.790
3 stap(pen)
|
€ 570.790 | € -24.210 | |
| Bataviastraat 5 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 86 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | € -26.000 | |
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | C | € 550.000 |
+€ 12.710
2 stap(pen)
|
€ 562.710 | € -32.290 | |
| Daalseweg 66 Zuilen-Noord | 79 | B | € 549.000 |
+€ 8.690
1 stap(pen)
|
€ 557.690 | € -37.310 | |
| Ferdinand Bolstraat 27 Schildersbuurt | 68 | E | € 535.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 557.440 | € -37.560 | |
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -45.000 | |
| Croesestraat 114 Rivierenwijk | 80 | C | € 635.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 651.000 | +€ 56.000 | |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | B | € 525.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 533.910 | € -61.090 | |
| Westfalen 60 Lunetten-Zuid | 86 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -70.000 | |
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -70.000 | |
| Van der Helststraat 9 Schildersbuurt | 68 | G | € 495.000 |
+€ 27.200
6 stap(pen)
|
€ 522.200 | € -72.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bollenhofsestraat 113 Wittevrouwen | 73 | 4 | D | € 585.000 | € 8.014 |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | 4 | D | € 550.000 | € 7.143 |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | 4 | B | € 525.000 | € 6.481 |
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | 4 | C | € 550.000 | € 6.707 |
| Ferdinand Bolstraat 27 Schildersbuurt | 68 | 3 | E | € 535.000 | € 7.868 |
| Daalseweg 66 Zuilen-Noord | 79 | 5 | B | € 549.000 | € 6.949 |
| Olmstraat 15 Ondiep | 69 | 3 | C | € 495.000 | € 7.174 |
| Croesestraat 114 Rivierenwijk | 80 | 3 | C | € 635.000 | € 7.938 |
| Abeelstraat 19 Ondiep | 72 | 3 | D | € 475.000 | € 6.597 |
| Van der Helststraat 9 Schildersbuurt | 68 | 3 | G | € 495.000 | € 7.279 |
| Hofnarlaan 13 Nieuw Hoograven-Zuid | 79 | 4 | C | € 445.000 | € 5.633 |
| Volkerakstraat 58 Rivierenwijk | 67 | 5 | C | € 500.000 | € 7.463 |