Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Perceel | 156 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | E |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dekkers Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Hengelo (O) met 69–128 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-5.1% t.o.v. mediaan van € 3.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 1.715 |
|---|---|
| Dichtheid | 1568 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 321.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | ROC van Twente — 0.63 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Dienstapotheek Midden-Twente — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | DC Klinieken — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Hengelo — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hengelo Gezondheidspark — 0.78 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lust, Bakery & Bistro — 0.28 km · 15 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.571 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.762 per jaar (~€ 314/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.885 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3366 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1485 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.178 per jaar en 2079 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1939 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avante 28C (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | E |
| Inhoud | 366 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label E te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € 0 | |
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | D | € 330.000 | +€ 0 | € 330.000 | +€ 1.000 | |
| Eendrachtstraat 16 Tuindorp 't Lansink | 71 | F | € 325.000 |
+€ 2.840
1 stap(pen)
|
€ 327.840 | € -1.160 | |
| Stoevelaarstraat 2 Noord | 91 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -4.000 | |
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -4.000 | |
| Sabastraat 13 Weidedorp | 120 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 6.000 | |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | D | € 339.000 | +€ 0 | € 339.000 | +€ 10.000 | |
| Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek | 112 | A | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | +€ 11.000 | |
| Bernardstraat 46 Berflo Es Noord | 84 | G | € 309.000 |
+€ 5.880
2 stap(pen)
|
€ 314.880 | € -14.120 | |
| Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid | 100 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 21.000 | |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 21.000 | |
| Jacob Catsstraat 31 Binnenstad West | 85 | G | € 300.000 |
+€ 5.950
2 stap(pen)
|
€ 305.950 | € -23.050 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid | 100 | 4 | B | € 350.000 | € 3.500 |
| Lijsterweg 60 Elsbeek | 93 | 4 | C | € 295.000 | € 3.172 |
| Bernardstraat 40 Berflo Es Noord | 103 | 4 | E | € 375.000 | € 3.641 |
| Stoevelaarstraat 2 Noord | 91 | 4 | C | € 325.000 | € 3.571 |
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | 5 | D | € 330.000 | € 3.587 |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | 5 | D | € 339.000 | € 3.168 |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | 5 | B | € 350.000 | € 3.241 |
| Castorweg 203 Noord | 92 | 4 | C | € 250.000 | € 2.717 |
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | 5 | B | € 325.000 | € 2.982 |
| Jacob Catsstraat 31 Binnenstad West | 85 | 4 | G | € 300.000 | € 3.529 |
| Bernardstraat 46 Berflo Es Noord | 84 | 4 | G | € 309.000 | € 3.679 |