Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 168 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars Breda (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Breda met 79–148 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-23.7% t.o.v. mediaan van € 4.310/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 4.900 |
|---|---|
| Dichtheid | 6202 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 263.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS John F. Kennedy school — 0.12 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kober Fontein — 0.82 km |
| Supermarkt | Avantage — 0.26 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Hoge Vucht — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 2.88 km |
| OV-station | Breda Centraal Station — 1.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lunchroom Hart van Moerwijk — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.280 per jaar (~€ 190/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.980 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1938 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~684 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 456 per jaar en 456 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1965 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 398 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olmstraat 83 Tuinzigt | 88 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Hoekakker 55 Gageldonk | 88 | B | € 389.500 | +€ 0 | € 389.500 | +€ 14.500 | |
| Brusselstraat 27 Biesdonk | 114 | C | € 350.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 360.260 | € -14.740 | |
| Pieternel Koomansstraat 79 Kesteren | 81 | C | € 349.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 356.290 | € -18.710 | |
| Wisentstraat 35 Brabantpark | 106 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Wederiktuin 8 Gageldonk | 92 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Honderdbunder 15 Heksenwiel | 96 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Jeannette Houwingstraat 8 Kesteren | 99 | C | € 395.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 403.910 | +€ 28.910 | |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | C | € 395.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 405.890 | +€ 30.890 | |
| Dr. Struyckenstraat 222 Heuvel | 108 | E | € 315.000 |
+€ 23.760
3 stap(pen)
|
€ 338.760 | € -36.240 | |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 | |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | D | € 415.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 433.400 | +€ 58.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | 5 | B | € 425.000 | € 3.761 |
| Dr. Struyckenstraat 222 Heuvel | 108 | 5 | E | € 315.000 | € 2.917 |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Brusselstraat 27 Biesdonk | 114 | 6 | C | € 350.000 | € 3.070 |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | 5 | B | € 450.000 | € 4.128 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | 6 | C | € 395.000 | € 3.264 |
| Wisentstraat 35 Brabantpark | 106 | 4 | A | € 395.000 | € 3.726 |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Honderdbunder 15 Heksenwiel | 96 | 5 | B | € 350.000 | € 3.646 |