house · resale
Pijlstraat 13
3552XP Utrecht · Nijenoord, Hoogstraat en omgeving · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 48 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MOIB makelaars & taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 67 houses in Utrecht met 70–131 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-2.4% t.o.v. mediaan van € 5.833/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 2.190 |
|---|---|
| Dichtheid | 9983 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 398.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440221
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Al Amana College — 0.32 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jonas — 0.27 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.75 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ondiep — 0.49 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Ondiep — 0.5 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 0.26 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Overvecht — 1.21 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Rooie Nel — 0.16 km · 29 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.616 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.880 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1313 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~404 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1919 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR C.V.-ketel (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 346 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € 0 | |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | C | € 549.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 573.000 | € -2.000 | |
| Bataviastraat 5 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 86 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | € -6.000 | |
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | C | € 550.000 |
+€ 12.710
2 stap(pen)
|
€ 562.710 | € -12.290 | |
| Daalseweg 66 Zuilen-Noord | 79 | B | € 549.000 |
+€ 8.690
1 stap(pen)
|
€ 557.690 | € -17.310 | |
| Gansstraat 96 Watervogelbuurt | 100 | B | € 585.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 596.000 | +€ 21.000 | |
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -25.000 | |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -25.000 | |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | € -28.200 | |
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -36.000 | |
| Zeilmakerslaan 75 De Meern-Zuid | 123 | B | € 525.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 538.530 | € -36.470 | |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | B | € 525.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 533.910 | € -41.090 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gansstraat 96 Watervogelbuurt | 100 | 5 | B | € 585.000 | € 5.850 |
| C. van Maasdijkstraat 12 Prins Bernhardplein en omgeving | 100 | 5 | F | € 589.000 | € 5.890 |
| Werner Helmichstraat 44 Julianapark en omgeving | 96 | 5 | C | € 625.000 | € 6.510 |
| Vaartscherijnstraat 14 Oud Hoograven-Noord | 105 | 5 | C | € 650.000 | € 6.190 |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Steenstraat 9 Wittevrouwen | 102 | 5 | A | € 695.000 | € 6.814 |
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | 4 | A | € 539.000 | € 5.133 |
| Bolstraat 93 Oudwijk | 97 | 4 | D | € 615.000 | € 6.340 |
| Goedestraat 67 Wittevrouwen | 97 | 4 | E | € 629.000 | € 6.485 |
| Noorderplaat 6 Veldhuizen | 103 | 4 | A | € 495.000 | € 4.806 |
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | 4 | A | € 550.000 | € 5.851 |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | 5 | E | € 650.000 | € 5.804 |