Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 374 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Buisman Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 44 houses in Lelystad met 96–179 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (-0.5% t.o.v. mediaan van € 3.419/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lelystad
| Inwoners | 1.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 4657 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 450.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09950711
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Aeres VMBO — 0.39 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Supermarkt en Slagerij Mina — 0.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | VN Apotheek — 0.84 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Pandion — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Centrum — 1.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.241 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 99.891 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.425 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening en stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 535 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Lelystad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schoener 43 25 Schoener | 145 | C | € 450.000 |
+€ 29.000
2 stap(pen)
|
€ 479.000 | +€ 9.500 | |
| Bijenorchidee 7 Flora Midden | 129 | A+++ | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 15.500 | |
| Workumstraat 7 Lelystad-Haven West | 132 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -24.500 | |
| Weerribben 5 Lelystad-Haven West | 129 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 25.500 | |
| Punter 49 25 Punter | 154 | B | € 425.000 |
+€ 16.940
1 stap(pen)
|
€ 441.940 | € -27.560 | |
| Zilverschoonlaan 261 Flora Midden | 118 | A++ | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -34.500 | |
| Wold 21 36 Wold | 108 | B | € 419.500 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 431.380 | € -38.120 | |
| Zoom 17 41 Zoom | 110 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -44.500 | |
| Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats | 128 | C | € 399.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 424.600 | € -44.900 | |
| Punter 20 15 Punter | 117 | C | € 400.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 423.400 | € -46.100 | |
| De Veste 12 8 De Veste | 119 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -54.500 | |
| Koningsbergenstraat 2 Hanzepark | 112 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -54.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bijenorchidee 7 Flora Midden | 129 | 5 | A+++ | € 485.000 | € 3.760 |
| Weerribben 5 Lelystad-Haven West | 129 | 5 | A | € 495.000 | € 3.837 |
| Archipel 17 43 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 139 | 5 | A | € 400.000 | € 2.878 |
| Archipel 13 11 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 141 | 5 | B | € 375.000 | € 2.660 |
| Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats | 128 | 5 | C | € 399.000 | € 3.117 |
| Workumstraat 7 Lelystad-Haven West | 132 | 4 | A | € 445.000 | € 3.371 |
| Schoener 43 25 Schoener | 145 | 6 | C | € 450.000 | € 3.103 |
| Punter 49 25 Punter | 154 | 5 | B | € 425.000 | € 2.760 |
| Waterbies 72 Woonhavenpad | 146 | 5 | A++ | € 575.000 | € 3.938 |
| Botter 33 41 Botter West | 132 | 6 | A | € 399.000 | € 3.023 |
| Buitenplaats 165 Bongerd, Buitenplaats | 149 | 5 | A+++ | € 575.000 | € 3.859 |
| Archipel 36 29 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 138 | 4 | C | € 375.000 | € 2.717 |