Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 161 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Evers (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Nieuwegein met 73–136 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+15.2% t.o.v. mediaan van € 4.381/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nieuwegein
| Inwoners | 2.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 6521 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 453.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03560802
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lucas Galecop — 0.5 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.6 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Galecop — 0.36 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk — 0.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 3.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nieuwegein City — 2.72 km |
| Restaurant | Chinese Afhaalspecialiteiten Galecop — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.530 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 110.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.470 per jaar (~€ 122/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.652 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1155 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~315 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning (kwadrant woning) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 374 m³ |
| Tuin | Voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bosruiter 27 Doorslag-Oost | 124 | C | € 495.000 |
+€ 34.720
3 stap(pen)
|
€ 529.720 | € -280 | |
| Pieter Aertsenhage 8 Hagen | 121 | A | € 525.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 534.680 | +€ 4.680 | |
| Dirk van Delenhage 21 Hagen | 125 | A | € 525.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 535.000 | +€ 5.000 | |
| Wielewaal 14 Doorslag-Noord | 132 | C | € 485.000 |
+€ 36.960
3 stap(pen)
|
€ 521.960 | € -8.040 | |
| Oeverloper 6 Doorslag-Oost | 122 | D | € 475.000 |
+€ 42.700
4 stap(pen)
|
€ 517.700 | € -12.300 | |
| Frederik van Eedenhove 39 Hoven-Oost | 88 | A | € 500.000 |
+€ 7.040
1 stap(pen)
|
€ 507.040 | € -22.960 | |
| Lavendelhof 22 Hoogzandveld-West | 128 | A | € 495.000 |
+€ 10.240
1 stap(pen)
|
€ 505.240 | € -24.760 | |
| Rendierweide 48 Binnenweides | 126 | A | € 495.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 505.080 | € -24.920 | |
| Simon Vestdijkhove 18 Hoven-Oost | 119 | A | € 549.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 558.520 | +€ 28.520 | |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | A | € 485.000 |
+€ 8.960
1 stap(pen)
|
€ 493.960 | € -36.040 | |
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | A | € 475.000 |
+€ 8.400
1 stap(pen)
|
€ 483.400 | € -46.600 | |
| Arthur van Schendelhove 10 Hoven-Oost | 125 | A | € 570.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 580.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | 4 | A | € 475.000 | € 4.524 |
| Rigolettoplantsoen 16 Zuilenstein-Noord | 100 | 4 | B | € 450.000 | € 4.500 |
| Gerard Bruninghove 3 Hoven-West | 105 | 3 | A | € 450.000 | € 4.286 |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | 5 | A | € 485.000 | € 4.330 |
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | 4 | C | € 440.000 | € 4.783 |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | 5 | D | € 415.000 | € 3.843 |
| Dokter B.J.Buurmanstraat 38 Vreeswijk | 97 | 5 | B | € 425.000 | € 4.381 |
| Rijnenborghstraat 26 Jutphaas | 91 | 4 | B | € 435.000 | € 4.780 |
| Simon Vestdijkhove 18 Hoven-Oost | 119 | 5 | A | € 549.000 | € 4.613 |
| Rietzanger 4 Doorslag-Noord | 90 | 4 | A | € 425.000 | € 4.722 |
| Pieter Aertsenhage 8 Hagen | 121 | 5 | A | € 525.000 | € 4.339 |