house · resale
Prins Hendrikstraat 18
2291ER Wateringen · Wateringen Noord en Ambachtshof · wijk Wijk 06 Wateringen · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 96 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rijnpoort Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Westland met 79–148 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-16.0% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Prins Hendrikstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Prins Hendrikstraat 8 | 85 | F | € 275.000 | € 3.235 |
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 1.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 4237 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 481.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830607
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hofvilla — 0.63 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Villa Okidoki — 0.97 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.62 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Vrolijk — 0.65 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Beemd — 0.94 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 1.18 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Grillrestaurant Papyrus — 0.62 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.172 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.324 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 351 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Vermeerstraat 11 Zwartenhoek | 94 | C | € 450.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 468.800 | +€ 13.800 | |
| Naaldwijkseweg 324 Bedrijventerrein Teylingen | 117 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 20.000 | |
| Larixlaan 26 Kleine Geest en Molenwijk | 116 | E | € 395.000 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 433.280 | € -21.720 | |
| Elzenhof 7 Oudeland | 113 | B | € 465.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 477.430 | +€ 22.430 | |
| van Lockhorststraat 10 De Lier West | 88 | B | € 419.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 428.680 | € -26.320 | |
| Meidoorn 25 Opstal | 121 | B | € 469.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 482.310 | +€ 27.310 | |
| Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek | 86 | C | € 469.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 486.200 | +€ 31.200 | |
| Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied | 107 | C | € 467.500 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 488.900 | +€ 33.900 | |
| Rozemarijn 27 Kleine Geest en Molenwijk | 118 | C | € 470.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 493.600 | +€ 38.600 | |
| Andriessenlaan 16 Zandevelt | 117 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 40.000 | |
| De Colman 52 Plan Zuid | 123 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 45.000 | |
| Kuyperstraat 15 Pijletuinen | 110 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Colman 52 Plan Zuid | 123 | 4 | A | € 500.000 | € 4.065 |
| Elzenhof 7 Oudeland | 113 | 5 | B | € 465.000 | € 4.115 |
| Naaldwijkseweg 324 Bedrijventerrein Teylingen | 117 | 5 | A | € 475.000 | € 4.060 |
| Rozemarijn 27 Kleine Geest en Molenwijk | 118 | 5 | C | € 470.000 | € 3.983 |
| Andriessenlaan 16 Zandevelt | 117 | 5 | A | € 495.000 | € 4.231 |
| Kuyperstraat 15 Pijletuinen | 110 | 5 | A | € 500.000 | € 4.545 |
| Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied | 107 | 5 | C | € 467.500 | € 4.369 |
| Meidoorn 25 Opstal | 121 | 5 | B | € 469.000 | € 3.876 |
| Larixlaan 26 Kleine Geest en Molenwijk | 116 | 5 | E | € 395.000 | € 3.405 |
| Dreeslaan 100 Pijletuinen | 108 | 5 | A | € 500.000 | € 4.630 |
| Verdilaan 108 Zwartenhoek | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Hazelaarhof 2 Oudeland | 120 | 5 | C | € 515.000 | € 4.292 |