Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Gouda (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 apartments in Gouda met 62–115 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-5.6% t.o.v. mediaan van € 4.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Heuvellaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Heuvellaan 158 | 98 | B | € 375.000 | € 3.827 |
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 1.055 |
|---|---|
| Dichtheid | 909 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 285.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Avontuur — 0.45 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS de Heester — 0.35 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Heerkens — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Arbo Unie — 0.71 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 0.96 km |
| OV-station | Gouda — 1.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Beren — 0.48 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.780 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.819 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1513 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~534 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 356 per jaar en 356 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 276 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelmolenerf 39 Molenbuurt | 77 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € -1.000 | |
| Ronsseweg 245 Boerhaavekwartier | 89 | E | € 335.000 |
+€ 19.580
3 stap(pen)
|
€ 354.580 | +€ 4.580 | |
| Frederik Hendriklaan 42 Ouwe Gouwe | 78 | E | € 325.000 |
+€ 17.160
3 stap(pen)
|
€ 342.160 | € -7.840 | |
| Anna van Hensbeeksingel 19 Boerhaavekwartier | 78 | C | € 335.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 342.020 | € -7.980 | |
| Ronsseweg 433 Boerhaavekwartier | 90 | F | € 315.000 |
+€ 23.400
4 stap(pen)
|
€ 338.400 | € -11.600 | |
| Bleulandweg 102 Boerhaavekwartier | 88 | C | € 325.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 332.920 | € -17.080 | |
| Heuvellaan 158 De Goudse Poort | 98 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Binnenkade 21 Kadenbuurt | 72 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Prins Hendrikstraat 15 De Korte Akkeren Oud | 85 | F | € 365.000 |
+€ 22.100
4 stap(pen)
|
€ 387.100 | +€ 37.100 | |
| Anna van Hensbeeksingel 53 Boerhaavekwartier | 103 | B | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | +€ 40.000 | |
| Talmastraat 14 Ouwe Gouwe | 70 | D | € 295.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 306.200 | € -43.800 | |
| Statensingel 5 Statensingel | 71 | E | € 290.000 |
+€ 15.620
3 stap(pen)
|
€ 305.620 | € -44.380 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bleulandweg 102 Boerhaavekwartier | 88 | 3 | C | € 325.000 | € 3.693 |
| Korte Groenendaal 24 Nieuwe Markt e.o. | 90 | 3 | D | € 400.000 | € 4.444 |
| Ronsseweg 245 Boerhaavekwartier | 89 | 4 | E | € 335.000 | € 3.764 |
| Heuvellaan 158 De Goudse Poort | 98 | 3 | B | € 375.000 | € 3.827 |
| Prins Hendrikstraat 15 De Korte Akkeren Oud | 85 | 4 | F | € 365.000 | € 4.294 |
| Ronsseweg 433 Boerhaavekwartier | 90 | 4 | F | € 315.000 | € 3.500 |
| Anna van Hensbeeksingel 19 Boerhaavekwartier | 78 | 3 | C | € 335.000 | € 4.295 |
| Pelmolenerf 39 Molenbuurt | 77 | 3 | A | € 349.000 | € 4.532 |
| Frederik Hendriklaan 42 Ouwe Gouwe | 78 | 4 | E | € 325.000 | € 4.167 |
| Anna van Hensbeeksingel 53 Boerhaavekwartier | 103 | 3 | B | € 390.000 | € 3.786 |
| Binnenkade 21 Kadenbuurt | 72 | 3 | A | € 325.000 | € 4.514 |
| Statensingel 5 Statensingel | 71 | 3 | E | € 290.000 | € 4.085 |