Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 50 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | JRS makelaars Haarlem (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 apartments in Haarlem met 35–65 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 6.700/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.310 |
|---|---|
| Dichtheid | 3740 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 550.000 deze listing -39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Nova College — 0.34 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Wonderberk — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.17 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Loomeyer — 0.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Bergman Clinics Haarlem — 0.06 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.99 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Overveen — 1.14 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il Fratelli — 0.24 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 800 per jaar (~€ 67/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.666 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~650 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~200 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening en doorstroomboiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 167 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waddenstraat 741 Waddenbuurt | 57 | C | € 299.000 |
+€ 11.400
2 stap(pen)
|
€ 310.400 | € -24.600 | |
| Engelenburg 481 De Burgen | 63 | C | € 295.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 307.600 | € -27.400 | |
| Waddenstraat 699 Waddenbuurt | 57 | C | € 295.000 |
+€ 11.400
2 stap(pen)
|
€ 306.400 | € -28.600 | |
| Waddenstraat 543 Waddenbuurt | 55 | C | € 295.000 |
+€ 11.000
2 stap(pen)
|
€ 306.000 | € -29.000 | |
| Engelandlaan 534 Landenbuurt | 54 | E | € 275.000 |
+€ 17.820
4 stap(pen)
|
€ 292.820 | € -42.180 | |
| Besoekistraat 32 Nieuw-Guineabuurt | 57 | E | € 359.500 |
+€ 18.810
4 stap(pen)
|
€ 378.310 | +€ 43.310 | |
| Spaarne 71 Burgwal | 44 | C | € 375.000 |
+€ 8.800
2 stap(pen)
|
€ 383.800 | +€ 48.800 | |
| Wagenweg 116 Koninginnebuurt | 65 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jansstraat 9 Bakenes | 52 | 2 | C | € 395.000 | € 7.596 |
| Spaarnwouderstraat 1 Burgwal | 51 | 2 | C | € 400.000 | € 7.843 |
| Waddenstraat 543 Waddenbuurt | 55 | 2 | C | € 295.000 | € 5.364 |
| Spaarne 71 Burgwal | 44 | 2 | C | € 375.000 | € 8.523 |
| Besoekistraat 32 Nieuw-Guineabuurt | 57 | 2 | E | € 359.500 | € 6.307 |
| Waddenstraat 741 Waddenbuurt | 57 | 2 | C | € 299.000 | € 5.246 |
| Waddenstraat 699 Waddenbuurt | 57 | 2 | C | € 295.000 | € 5.175 |
| Engelandlaan 534 Landenbuurt | 54 | 3 | E | € 275.000 | € 5.093 |
| Parklaan 16 Stationsbuurt | 41 | 2 | unknown | € 325.000 | € 7.927 |
| Essenstraat 9 Heiliglanden | 57 | 3 | C | € 400.000 | € 7.018 |
| Spaarne 151 Burgwal | 58 | 2 | B | € 425.000 | € 7.328 |
| Spaarne 135 Burgwal | 60 | 2 | B | € 450.000 | € 7.500 |