databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

P.A. de Genestetstraat 57

3362TE Sliedrecht · Middenveer · wijk Wijk 03 Sliedrecht-Oost · Sliedrecht

€ 415.000
€ 4.278 / m²
97 5kamers A
Foto 1 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 2 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 3 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 4 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 5 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 6 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 7 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 8 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 9 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 10 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 11 van P.A. de Genestetstraat 57 Foto 12 van P.A. de Genestetstraat 57

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.97 m²
Perceel111 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Alblasserwaard Makelaars & Taxateurs (VN)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Sliedrecht met 67–126 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+14.5% t.o.v. mediaan van € 3.737/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Sliedrecht

Inwoners1.160
Dichtheid7045 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 337.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt39%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf1.0 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU06100303 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Willem Alexanderschool — 0.21 km · 8 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.39 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Hoogland — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Medisch Centrum Thorbecke — 0.62 km
OV-station Burgemeester Winklerplein — 0.55 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant Lunchroom Tikkie Bijzonder — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.981 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 88.043 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.552 per jaar (~€ 129/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.110 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1261 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~388 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1986
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud320 m³
TuinAchtertuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Sliedrecht

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Merelstraat 9 Vogelbuurt-Zuid 115 A++ € 410.000 +€ 0 € 410.000 € -5.000
Krabbelaar 53 De Grienden 96 B € 399.000 +€ 10.560
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.560 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 409.560 € -5.440
Admiraal de Ruyterstraat 55 Buitenuitbreiding-Oost 99 F € 370.000 +€ 36.630
5 stap(pen)
  • F→E: € 3.960 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.940 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.930 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.910 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.890 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 406.630 € -8.370
Prickwaert 42 Prickwaert en Weresteijn 114 D € 415.000 +€ 30.780
3 stap(pen)
  • D→C: € 7.980 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.260 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.540 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 445.780 +€ 30.780
Burgemeester Drijberplein 44 Buitenuitbreiding-Oost 98 D € 325.000 +€ 26.460
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.860 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 351.460 € -63.540

Alle vergelijkbare woningen (7)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Krabbelaar 53 De Grienden 96 5 B € 399.000 € 4.156
Burgemeester Drijberplein 44 Buitenuitbreiding-Oost 98 5 D € 325.000 € 3.316
Admiraal de Ruyterstraat 55 Buitenuitbreiding-Oost 99 4 F € 370.000 € 3.737
Prickwaert 42 Prickwaert en Weresteijn 114 5 D € 415.000 € 3.640
Merelstraat 9 Vogelbuurt-Zuid 115 5 A++ € 410.000 € 3.565
Baanhoek 355 Baanhoek-West 89 4 G € 230.000 € 2.584
Dwarsstraat 14 Buitenuitbreiding-West 78 4 E € 300.000 € 3.846