Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 242 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elst&co Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Hengelo (O) met 84–157 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+3.1% t.o.v. mediaan van € 3.327/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 2.940 |
|---|---|
| Dichtheid | 4995 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 300.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Plechelmus — 0.31 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.51 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Es — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Hengelo — 1.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Hengelo — 1.36 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Monster Sushi — 0.55 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.025 per jaar (~€ 252/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.233 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2662 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1089 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.089 per jaar en 1089 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 451 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anninksweg 69 Elsbeek | 109 | E | € 400.000 |
+€ 14.170
2 stap(pen)
|
€ 414.170 | € -830 | |
| Enschedesestraat 184 Anninks-/Nijhofshoek | 140 | G | € 395.000 |
+€ 28.000
4 stap(pen)
|
€ 423.000 | +€ 8.000 | |
| Gijsbert Japicxstraat 5 Groot Driene Zuid | 136 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 10.000 | |
| Bernardstraat 40 Berflo Es Noord | 103 | E | € 375.000 |
+€ 13.390
2 stap(pen)
|
€ 388.390 | € -26.610 | |
| Johan Wagenaarstraat 3 Klein Driene | 156 | A++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 35.000 | |
| Grenoblestraat 27 Vossenbelt Noord | 128 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -40.000 | |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -65.000 | |
| Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid | 100 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -65.000 | |
| Jan Prinsstraat 44 Groot Driene Zuid | 142 | C | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | € -65.500 | |
| Tom Mandersstraat 63 Molendijkhoek | 113 | B | € 348.000 | +€ 0 | € 348.000 | € -67.000 | |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | D | € 339.000 |
+€ 7.490
1 stap(pen)
|
€ 346.490 | € -68.510 | |
| Meikever 15 Het Broek | 130 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Grenoblestraat 27 Vossenbelt Noord | 128 | 5 | B | € 375.000 | € 2.930 |
| Sabastraat 13 Weidedorp | 120 | 5 | C | € 335.000 | € 2.792 |
| Anninksweg 69 Elsbeek | 109 | 5 | E | € 400.000 | € 3.670 |
| Meikever 15 Het Broek | 130 | 5 | A | € 485.000 | € 3.731 |
| Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek | 112 | 5 | A | € 340.000 | € 3.036 |
| Rembrandtstraat 12 't Wilbert | 123 | 4 | C | € 485.000 | € 3.943 |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | 5 | B | € 350.000 | € 3.241 |
| Tom Mandersstraat 63 Molendijkhoek | 113 | 6 | B | € 348.000 | € 3.080 |
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | 5 | B | € 325.000 | € 2.982 |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | 5 | D | € 339.000 | € 3.168 |
| Gijsbert Japicxstraat 5 Groot Driene Zuid | 136 | 6 | A | € 425.000 | € 3.125 |
| Old Ruitenborgh 20 Hengelose Es Noord | 142 | 5 | unknown | € 400.000 | € 2.817 |