apartment · resale
Binnentuinen 73
2551VB Den Haag · Nieuw Waldeck · wijk Wijk 18 Waldeck · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 70 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 124 apartments in Den Haag met 49–91 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-4.0% t.o.v. mediaan van € 4.836/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 7.375 |
|---|---|
| Dichtheid | 11881 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 293.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181840
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Lichtbaken — 0.13 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.66 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek MC de Korenaer — 0.45 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 0.54 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.55 km |
| Restaurant | Thais restaurant Siem — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 70 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.698 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1540 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~630 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 630 per jaar en 630 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1916 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 277 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Gedempte Burgwal 18 Zuidwal | 64 | D | € 320.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 324.480 | € -520 | |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | D | € 325.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 330.110 | +€ 5.110 | |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | E | € 310.000 |
+€ 9.880
2 stap(pen)
|
€ 319.880 | € -5.120 | |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | C | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | € -5.500 | |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 9.750
2 stap(pen)
|
€ 334.750 | +€ 9.750 | |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Usselincxstraat 10 Bezuidenhout-Oost | 65 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 10.000 | |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | F | € 300.000 |
+€ 12.240
3 stap(pen)
|
€ 312.240 | € -12.760 | |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | F | € 299.000 |
+€ 11.050
3 stap(pen)
|
€ 310.050 | € -14.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | 3 | C | € 345.000 | € 4.792 |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | 3 | D | € 325.000 | € 4.452 |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | 3 | C | € 350.000 | € 5.147 |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | 3 | A | € 299.500 | € 4.404 |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | 3 | G | € 369.500 | € 5.204 |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | 3 | D | € 285.000 | € 4.254 |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | 3 | D | € 279.000 | € 3.875 |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | 3 | C | € 375.000 | € 5.435 |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | 3 | E | € 275.000 | € 3.986 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | 3 | E | € 310.000 | € 4.079 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |