Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 165 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 055 Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Apeldoorn met 91–169 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-24.2% t.o.v. mediaan van € 4.260/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 4.280 |
|---|---|
| Dichtheid | 4099 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 320.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | PCBO Prinses Margriet — 0.07 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.58 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 0.38 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Ten Thije — 0.35 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Diagnostisch Centrum — 3.69 km |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 1.93 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Crystal Plaza — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.003 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.109 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.600 per jaar (~€ 217/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.220 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2210 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~780 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 520 per jaar en 520 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 460 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frans van Mierisstraat 66 Orden | 102 | D | € 399.500 |
+€ 16.320
2 stap(pen)
|
€ 415.820 | € -3.680 | |
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 5.500 | |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 5.500 | |
| Bierbrouwershorst 610 Matenhorst | 115 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 5.500 | |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | A | € 427.500 | +€ 0 | € 427.500 | +€ 8.000 | |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | C | € 398.500 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 409.570 | € -9.930 | |
| Rietdekkersdreef 412 Matendreef | 125 | A | € 429.500 | +€ 0 | € 429.500 | +€ 10.000 | |
| Malrove 20 Sluisoord | 124 | C | € 398.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 409.160 | € -10.340 | |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | C | € 425.000 |
+€ 5.130
1 stap(pen)
|
€ 430.130 | +€ 10.630 | |
| Kwikstraat 66 Winkewijert | 101 | E | € 385.000 |
+€ 22.220
3 stap(pen)
|
€ 407.220 | € -12.280 | |
| Concertstraat 17 Anklaar | 144 | C | € 425.000 |
+€ 12.960
1 stap(pen)
|
€ 437.960 | +€ 18.460 | |
| Vosbergen 28 De Bouwhof | 95 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -19.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spadelaan 296 Brummelhof | 128 | 5 | A+ | € 445.000 | € 3.477 |
| Malrove 20 Sluisoord | 124 | 5 | C | € 398.000 | € 3.210 |
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | 5 | C | € 439.500 | € 3.573 |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | 5 | C | € 398.500 | € 3.240 |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.893 |
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.632 |
| Kruizemuntstraat 149 De Mheen | 117 | 5 | B | € 399.500 | € 3.415 |
| Rietdekkersdreef 412 Matendreef | 125 | 6 | A | € 429.500 | € 3.436 |
| Concertstraat 17 Anklaar | 144 | 5 | C | € 425.000 | € 2.951 |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | 5 | C | € 425.000 | € 3.728 |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | 5 | A | € 427.500 | € 3.750 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |