Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 154 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KRK Makelaars Krommenie (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 houses in Zaanstad met 84–157 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-10.3% t.o.v. mediaan van € 4.375/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 3.395 |
|---|---|
| Dichtheid | 6854 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04796220
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoeksteen — 0.46 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Krommenie — 0.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Huijbens — 0.15 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Krommenie-Assendelft — 1.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tang Wok Express — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.420 per jaar (~€ 202/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.470 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2057 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~726 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 484 per jaar en 484 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1968 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Nefit type ProLine NxT CW4 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 401 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koningsdiep 11 Kalf | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Beekdal 11 Waterrijk | 119 | A | € 474.500 | +€ 0 | € 474.500 | € -500 | |
| Delftlaan 29 Centrum | 110 | A | € 473.000 | +€ 0 | € 473.000 | € -2.000 | |
| Lindenlaan 21 Bomenbuurt | 92 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Petronella Moensstraat 8 Westerwatering Noord | 112 | C | € 450.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 460.080 | € -14.920 | |
| Teresjkowastraat 61 Noorderham | 115 | B | € 460.000 | +€ 0 | € 460.000 | € -15.000 | |
| Max Havelaarstraat 7 Westerwatering Zuid | 102 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Weiver 35 Zuiderhoofdbuurt | 94 | G | € 425.000 |
+€ 27.260
5 stap(pen)
|
€ 452.260 | € -22.740 | |
| Leverkruidweg 48 Kogerveld | 111 | C | € 439.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 448.990 | € -26.010 | |
| Burgemeester Albertiplein 23 Snuiverbuurt | 110 | D | € 419.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 436.600 | € -38.400 | |
| Burgemeester Waliglaan 53 Snuiverbuurt | 106 | C | € 425.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 434.540 | € -40.460 | |
| Ina Dammanstraat 14 Westerwatering Zuid | 94 | C | € 425.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 433.460 | € -41.540 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beekdal 11 Waterrijk | 119 | 6 | A | € 474.500 | € 3.987 |
| Lindenlaan 49 Oud Zaandijk | 120 | 6 | E | € 550.000 | € 4.583 |
| Leverkruidweg 48 Kogerveld | 111 | 6 | C | € 439.000 | € 3.955 |
| Heintje Davidspad 50 Westerwatering Zuid | 133 | 6 | C | € 525.000 | € 3.947 |
| Teresjkowastraat 61 Noorderham | 115 | 5 | B | € 460.000 | € 4.000 |
| H.P. Berlagestraat 63 Parkrijk Zuid | 125 | 5 | A | € 517.500 | € 4.140 |
| Zwarte Ring 27 Parkrijk Zuid | 133 | 6 | A | € 535.000 | € 4.023 |
| Petronella Moensstraat 8 Westerwatering Noord | 112 | 5 | C | € 450.000 | € 4.018 |
| Zwartemeer 42 Kalf | 127 | 5 | C | € 415.000 | € 3.268 |
| Kogerhout 30 Oud Koog | 119 | 5 | B | € 550.000 | € 4.622 |
| Burgemeester Waliglaan 53 Snuiverbuurt | 106 | 6 | C | € 425.000 | € 4.009 |
| Koningsdiep 11 Kalf | 110 | 5 | A | € 475.000 | € 4.318 |