house · resale
Valetastraat 71
7323SE Apeldoorn · Zuidbroek - Mozaïek & Rooster · wijk Noordoost · Apeldoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 180 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | RSH Makelaars & Financieel Adviseurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 66 houses in Apeldoorn met 96–179 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-11.3% t.o.v. mediaan van € 4.401/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 6.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 5041 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 492.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000708
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnehoek — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Kroonpad — 0.25 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 1.4 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.26 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 2.56 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.573 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 112.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.932 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.734 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1518 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~414 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 489 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driehuizerweg 92 Driehuizen | 113 | D | € 499.000 |
+€ 39.550
4 stap(pen)
|
€ 538.550 | € -450 | |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | A+++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 10.500 | |
| Mosklokje 9 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 124 | A++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -14.000 | |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | A | € 549.500 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 559.820 | +€ 20.820 | |
| Bronsgietersdonk 407 Matendonk | 148 | B | € 535.000 |
+€ 28.120
2 stap(pen)
|
€ 563.120 | +€ 24.120 | |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | D | € 525.000 |
+€ 45.150
4 stap(pen)
|
€ 570.150 | +€ 31.150 | |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | B | € 549.500 |
+€ 25.840
2 stap(pen)
|
€ 575.340 | +€ 36.340 | |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | A | € 569.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 580.520 | +€ 41.520 | |
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | A | € 575.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 584.600 | +€ 45.600 | |
| Gruttersdreef 519 Matendreef | 155 | A+++ | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -49.500 | |
| Koraalzwam 8 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 114 | A | € 475.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 484.120 | € -54.880 | |
| Trompstraat 16 Binnenstad | 118 | B | € 575.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 597.420 | +€ 58.420 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | 5 | A | € 549.500 | € 4.260 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.401 |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | 6 | B | € 549.500 | € 4.040 |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | 5 | A+++ | € 549.500 | € 4.467 |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | 4 | A | € 569.000 | € 3.951 |
| Spadelaan 296 Brummelhof | 128 | 5 | A+ | € 445.000 | € 3.477 |
| Concertstraat 17 Anklaar | 144 | 5 | C | € 425.000 | € 2.951 |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | 5 | B | € 650.000 | € 5.000 |
| Bronsgietersdonk 407 Matendonk | 148 | 6 | B | € 535.000 | € 3.615 |
| Salomonszegel 51 Sluisoord | 130 | 5 | B | € 419.500 | € 3.227 |