Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 97 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Uffelen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 78 houses in Eindhoven met 84–156 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+11.8% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.530 |
|---|---|
| Dichtheid | 4281 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 614.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726350
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Slingertouw — 0.18 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.95 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Meerhoven — 0.89 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts SGE Meerhoven — 0.9 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.15 km |
| Restaurant | Mrs Park — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.024 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 442 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | A | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | € -1.000 | |
| Landgraaf 49 Grasrijk | 123 | A | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | € -10.000 | |
| Grasbloem 109 Grasrijk | 138 | A | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | € -11.000 | |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | C | € 589.000 |
+€ 22.010
2 stap(pen)
|
€ 611.010 | +€ 11.010 | |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | B | € 600.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 614.300 | +€ 14.300 | |
| Elsthof 67 Drents Dorp | 110 | A+++ | € 579.000 | +€ 0 | € 579.000 | € -21.000 | |
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 | |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | B | € 550.000 |
+€ 14.740
1 stap(pen)
|
€ 564.740 | € -35.260 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 639.630 | +€ 39.630 | |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | D | € 525.000 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 556.590 | € -43.410 | |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | 5 | A | € 575.000 | € 4.600 |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | 5 | B | € 650.000 | € 5.242 |
| Hondsruglaan 158 Blixembosch-West | 125 | 5 | A | € 549.000 | € 4.392 |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.612 |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | 5 | D | € 525.000 | € 4.487 |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | 5 | A | € 517.500 | € 4.461 |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | 5 | A | € 519.000 | € 4.513 |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | 5 | C | € 509.000 | € 4.388 |
| Elsthof 67 Drents Dorp | 110 | 5 | A+++ | € 579.000 | € 5.264 |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | 5 | A | € 599.000 | € 4.573 |
| Landgraaf 49 Grasrijk | 123 | 6 | A | € 590.000 | € 4.797 |
| President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost | 120 | 5 | B | € 475.000 | € 3.958 |