apartment · resale
Henegouwenstraat 60
1066DG Amsterdam · Nieuw-Sloten-Zuidwest · wijk Sloten/Nieuw-Sloten · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vlindermolen Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 260 apartments in Amsterdam met 64–119 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-32.4% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 10031 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 603.000 deze listing -19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FQ04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Mijlpaal — 0.33 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Allkidz — 0.86 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nieuw Sloten — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.29 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Henk Sneevlietweg — 1.86 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Royal Fook Long — 0.25 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.339 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.462 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1196 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~368 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR PROLINE (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 285 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | D | € 475.000 |
+€ 18.240
3 stap(pen)
|
€ 493.240 | +€ 3.240 | |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | C | € 475.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 494.400 | +€ 4.400 | |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 5.000 | |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | B | € 475.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 484.790 | € -5.210 | |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -15.000 | |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | B | € 465.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 473.470 | € -16.530 | |
| Postjesweg 395 Overtoomse Veld-Zuid | 81 | B | € 499.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 507.910 | +€ 17.910 | |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | C | € 450.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 467.000 | € -23.000 | |
| Beverenstraat 61 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 94 | A | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 25.000 | |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 35.000 | |
| Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt | 94 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 35.000 | |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | 3 | B | € 475.000 | € 5.337 |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | 3 | A | € 495.000 | € 5.156 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | 3 | D | € 475.000 | € 4.948 |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.526 |
| Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt | 94 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.851 |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | 3 | A+ | € 450.000 | € 5.233 |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | 3 | A | € 475.000 | € 5.588 |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | 3 | A | € 535.000 | € 6.221 |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | 3 | C | € 450.000 | € 5.294 |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | 3 | A | € 565.000 | € 6.570 |